Konyaspor’da Endri’nin talipleri artıyor. Trabzonspor’un Konyaspor’un yıldız futbolcusu Endri Çekici ile ilgilendiği iddia edildi. Karadeniz basınında çıkan haberlere göre, Endri Çekici ile Konyaspor’un yolları ayrılacak. Bu sezon Konyaspor formasını altında istenilen performansı bir türlü sergilemeyen ve sakatlıktan sonra kendisini toparlamayan Endri Çekici ile Süper Lig’den bazı takımlar ilgileniyor.

‘TARAFTARLAR KALSIN DİYOR’

Anadolu Kartalı Konyaspor’un henüz yeni sözleşme teklif etmediği Endri Çekici ile ciddi olarak Trabzonspor’un ilgilendiğini ifade edildi. 26 yaşındaki oyuncu sezon Konyaspor’da toplam 24 maça çıkarken, 2 gol attı 1 de asist yaptı. Konyaspor’da ilk sezonunda fırtına gibi esen Endri ikinci sezonunda ise talihsiz bir sakatlık geçirmiş, eski formuna kavuşamamıştı. Trabzonspor ise oyuncuyu her hangi bir bonservis bedeli ödemeden kadrosuna katmayı planlıyor. Sözleşmesinin bitmesi Trabzonspor’a transferi ise cazip kılıyor. Konyasporlu taraftarlar ise Endri’nin yeni sezonda kadroda olması gerektiğini ifade ediyor.

‘250 BİN AVROYA ALINDI’

Görme Engelliler Türkiye Atletizm Şampiyonası turnuvası tamam! Görme Engelliler Türkiye Atletizm Şampiyonası turnuvası tamam!

Bundan 2 sezon önce Ankaragücü’den 250 bin avro bonservis bedeli ile transfer edilen Arnavut yıldız, Konyaspor formasını ise bu süre zarfında tam 62 defa giyme fırsatı yakaladı. Endri Konyaspor’da 62 maçta 8 gol, atıp, 6 asist üretme başarısı gösterdi. Zaman zaman sakatlık sorunu yaşayan Endri ayrıca pek çok maçı da kaçıran isimlerin başında geldi. Endri Çekici ile Konyaspor’un sözleşme yenileyip, yenilemeyeceği ise henüz netlik kazanmadı. Endri uzaktan attığı etkili şutlarla biliniyor. Konyaspor’un Endri’yi kadroda tutması bekleniyor.

SAMET AKTAŞ