Konya’nın ilk konsept mağazası Emsan Konya, 1. yılını indirimlerle kutladı. Konsept olmasıyla alışverişte Emsan kalitesini keyifli hale getiren Emsan Konya, 1. yaşında da müzik dinletisi, çeşitli ikram ve sürpriz hediyelerin yanı sıra yüzde 50’ye varan indirimlerle vatandaşlara unutulmaz anlar yaşattı. İşletmeciliğini Osman Avcıoğlu ve Şakir Erdoğan’ın yaptığı Emsan Konya 1. yılını Emsan Türkiye Genel Müdürü Hakan Zihnioğlu, Konya protokolü, işletme sahibi misafirler ve vatandaşların katılımıyla kutladı.

‘EN FAZLA ÇEŞİDİN SUNULDUĞU MAĞAZALARDAN BİRİ’

Konya’nın ilk konsept mağazası olmanın gururunu yaşadıklarını dile getiren Emsan Türkiye Genel Müdürü Hakan Zihnioğlu, Türkiye’nin en büyük ilinde böyle bir mağaza açmanın verdiği mutluluğu şu sözlerle ifade etti: “Konya, Türkiye’nin merkezinde ve en büyük şehri olması dolayısıyla bizim için en önemli illerden biri. Bu sebeple Türkiye’deki en güzel ve çeşitli ürünlerimizin sergilendiği mağazalardan birini Konya’da açma hedefimiz vardı. Bunu Osman Avcıoğlu ve Şakir Erdoğan vasıtasıyla gerçekleştirdik. Türkiye’de önemli bir mağazanın sene-i devriyesini yaşamak da bizim için kıymetli.”

‘KONYA’NIN ZENGİN MUTFAĞINA EMSAN YAKIŞIR’

Konya yemeklerinin kıymetli olduğunu ve Konya sofralarının Emsan’la taçlanacağına işaret eden Zihnioğlu, Konya’nın ilçeleriyle görüşmelerin devam ettiğini bildirdi. Bu vesileyle Konya mutfağının öneminden de bahseden Zihnioğlu, “Konya’nın ilk olarak bamya çorbasıyla başlayan ve devamında pilavı ve tatlılarıyla devam eden müthiş bir mutfak kültürü var. Misafirperverliğiyle de bilinen Konya’da misafir denilince akla yemek, yemek denilince ise tencere geliyor. Tencere denilince de haliyle Emsan akıllarda yer alıyor. Konya, diğer illere kıyasla birkaç il büyüklüğünde. Bu sebeple ilk olarak merkezde açtığımız mağazamızın yanı sıra diğer ilçelerde de yakın zamanda Emsan’ın konsept mağazalarını görüyor olacağız.” şeklinde konuştu.

EMSALSİZ EMSAN İNDİRİMLERİ KONYALILARLA BULUŞTU

Konya’da birinci yılını dolduran Emsan Konya, bu gururu misafirleriyle paylaştı. Müzikal ve ikramlarla kutlanılan 1. yıl dönümü, çeşitli hediye ve indirimlerle devam etti. Emsan’ı Konyalılarla buluşturmaktan dolayı mutlu ve gururlu olduklarını dile getiren işletme sahiplerinden Osman Avcıoğlu, 1-7 Haziran boyunca yüzde 50’ye varan indirimlerin devam ettiğini belirtti. Konya’nın 31 ilçesine hizmet verme amacıyla tüm Konya’ya hitap ettiklerini bildiren Avcıoğlu, “Emsalsiz Emsan İndirimi’ sloganıyla Emsan kalitesini Konyalılarla buluşturmak dolayı mutluyuz. Konya’da kalitesiyle bilinirken aynı zamanda yaptığı indirimlerle de en dikkat çeken firmalardan biri Emsan. Bu doğrultuda bu yıl 50. yılını kutlarken Konya’da da ilk yılını tamamlamış olmanın mutluluğunu yeni ve indirimli ürünlerle yaşatmaya çalıştık.” diye konuştu.

Milletvekili Ekici: 'Üretici ve alıcı zorda' Milletvekili Ekici: 'Üretici ve alıcı zorda'

YAZIN RENKLERİNİ SOFRALARINIZIDA HİSSETMEK İÇİN EMSAN KONYA’YA!

Ürün yelpazesiyle her zevke hitap eden ürünleri kaliteyle harmanlayarak sofralarda misafirleriyle buluşturan Emsan’ı Konya’ya tanıtmaktan duyduğu memnuniyeti her fırsatta dile getiren Avcıoğlu, bu memnuniyeti 31 ilçede yaşatmak amacıyla Konya’daki her bölgeye yetişmeye çalıştıklarını belirtti. Yeni gelen ürünlerle Emsan kalitesini sofralarında görmek isteyen herkesi Emsan Konya’ya davet eden Avcıoğlu, “Model ve renk seçenekleriyle geliştirilmiş yemek takımları, 17 yeni modeliyle gözlere hitap eden çatal, bıçak, çatal seti, 28 yeni kahvaltı takımı ve kalitesinden ödün vermeden yenilenen yüzüyle tencerelerimiz ve yazı sofralarınızda hissedebileceğiniz canlı renkleriyle göz kamaştıran ürünlerimizi görmek için herkesi mağazamıza bekliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Muhabir: HACER CEYLAN