Saadet Partisi Konya İl Divan toplantısında konuşan Saadet Partisi Genel Başkan Vekili Sabri Tekir, “Dünyanın her tarafında enflasyon sorunu var diyorlar yok efendim” dedi. Saadet Partisi Konya İl Divan Toplantısı yapıldı. Burada konuşan SP Genel Başkan Vekili Sabri Tekir iktidarın “dünyanın her yerinde enflasyon sorunu var sözlerini eleştirdi. Tekir konuşmasında, “Hükümet diyor ki dünyanın her tarafında enflasyon sorunu var yok arkadaş varsa da yüzde 10’un üzerinde değil” dedi.

YRP Konya iddialı! YRP Konya iddialı!

ÜLKEMİZ ÜZERİNDE PLANLAR VAR!

Saadet Partisi Konya İl Başkanı Hüseyin Saydam da: “Zulüm dozajını her geçen gün artıyor. Dünyayı, insanlığı kendi planları doğrultusunda felakete sürüklemek isteyen zalimler; bilimi, tıpı, teknolojiyi ele geçirmiş durumdalar. Bilimi kullanarak insanlığın başına türlü türlü felaketler getirmenin peşindeler. Finansal kaynakları ele geçirmişler. Köşe başlarını, geçiş yollarını ele geçirmişler, teknolojik üstünlüğü de kullanarak dünya siyasetine istedikleri gibi yön vermektedirler.

İnsan fıtratını, hayvanların fıtratını, bitkilerin genetiğini, fıtratını bozdular; bozmaya da devam ediyorlar. Ellerindeki imkânlarla doğa olaylarına bile müdahale etmek için birtakım çalışmalar yaptıklarını hepimiz biliyoruz. Böylelikle arzın bile fıtratını bozmaya çalışıyorlar. Doğalı bozup, yapayla yetinmemizi istiyorlar. Bunlar; dünya için planladıkları projeleri. Bir de ülkemiz için planladıkları projeleri var. Gizli değil. Açıktan yürütüyorlar. Hem de bizim insanımız eliyle.

Hepimizin bildiği Hayum Nahum Planları var. 100 yıldır adım adım işletildi ve işletilmeye de devam ediyor. BOP Planı var. Büyük Ortadoğu Projesi. Bu projede adım adım işletiliyor. BOP Planında Yemen’den ülkemize kadar büyük bir coğrafyanın İsrail lehine işgal planı var” dedi. Saadet Partisi Konya İl başkanlığının gerçekleştirdiği Aralık Ayı Divan Toplantısı yoğun bir katılımla yapıldı. Düzenlenen divan toplantısına Saadet Partisi Genel Başkan Vekili Sabri Tekir’in yanı sıra; Saadet Partisi Konya İl Müfettişi Ali Mücevher, Saadet Partisi Konya İl Başkanı Hüseyin Saydam ve çok sayıda Saadet Partili katıldı.

HABER MERKEZİ