Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, şehir merkezinde esnaflarla ve vatandaşlarla buluşmayı sürdürüyor.

Yoğun programlarına devam eden Başkan Altay, İlim Yayma Cemiyeti Konya Şubesi’ne bir ziyaret gerçekleştirerek, Şube Başkanı Mehmet İncili ile istişarelerde bulundu.

Tb X6Od H Xq D E Pmy R Jh Px9 R Z X V Tw S7 Jng T5 B8Y7 X G X

Daha sonra AK Parti ve MHP Konya İl Yönetim Kurulu üyelerinin de katılımıyla Gıda Toptancılar Sitesi’ni, ardından da Hazım Uluşahin ve Yapıcı İş Merkezlerindeki esnafları ziyaret ederek kolaylıklar dileyen Başkan Altay, alışveriş yapan Konyalılarla da sohbet etti.

Yapımına başlanan Şehir Kütüphanesi tamamlandığında o bölgeye büyük bir genç akımla birlikte canlılık geleceğini vurgulayan Başkan Altay, kütüphanemizin yanındaki köşe otoparkını da inşaat tamamlandıktan sonra tekrar hizmete açacaklarını ifade etti.

Y Mfr W05 Bu O3J S X X R Ij J G Lr2Q0 Hwzuhyl B7 B7K Ei N

Başkan Altay, sahur öncesi ise Adnan Menderes Sebze ve Meyve Hali esnafıyla bir araya geldi. Sabaha karşı mesaiye başlayan Adnan Menderes Sebze ve Meyve Hali esnafını da ziyaret ederek yeni hal projesini konuştuklarını kaydeden Başkan Altay, “Dernek Başkanımıza ve tüm esnaf arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bereketli olsun. Şehrimizin ekonomik ve sosyal kalkınması için esnaflarımızın güçlenmesi çok önemli. Şehrimizdeki tüm kesimlerin katılımıyla daha yaşanabilir bir Konya hedefine doğru kararlı adımlarla ilerliyoruz” ifadelerini kullandı.

Ziyarette; AK Parti Konya İl Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Kele ile Konya Sebze ve Meyve Komisyoncular Derneği Başkanı Adnan Pirinç de yer aldı.

L K U Gu U6 J K T Kkjm I L J37Ucw N4Q Zjd H77Umek Fqgvz

Syf58K C2 U Xp F R14 V9 Q98My6 H3 Qs V Jx Y Nx Yx8B8 Bv

İHH Konya Şubesi'nden Gazze'ye destek İHH Konya Şubesi'nden Gazze'ye destek

A G P5 Lex Q9Yx Z Vku0 H Z9 I Fc A T L Q Ceeku D9 Mr3A Oik

Kaynak: HABER MERKEZİ