Dağ Holding Güvencesi ile tüm dünyanın ilgi odağında olan K.K.T.C adasında New Cyprus Lands ile ister konut  ticari imarlı olarak kullanabilecek , tüm prosedürlerin tamamlandığı parselasyonunun yapılmış olan arsalar  yatırım ihalesi  25 Mayıs, Cumartesi günü  düzenlenecek.  Dağ Holding Yönetin Kurulu Başkanvekili Doğan Dağ’ın katılımıyla düzenlenen Basın Toplantısı’nda K.K.T.C.’nin başkenti Lefkoşa’da konut+ ticaret imarlı 2,20 emsal 79 adet müstakil parselden oluşan arsa yatırım ihalesinin 25 Mayıs, Cumartesi günü saat 13:00’da Hyatt Centric İstanbul Levent Otel’de düzenleneceği bilgisi verildi. Ayrıca www.newcyprus.com.tr web adresi üzerinden online katılım imkanı da bulunuyor. 525 m2’den başlayan ve 1.650 m2’ye kadar değişik yüz ölçümde müstakil arsaların bulunduğu New Cyprus Lands projesinde fiyatlar 3.900.000 TL’den başlıyor.

Bayram alışverişini sosyal medyadan yaparken dikkat! Bayram alışverişini sosyal medyadan yaparken dikkat!

‘32 YILLIK GEÇMİŞE SAHİBİZ’

Dağ Holding Yönetim Kurulu Başkanvekili Doğan Dağ, K.K.T.C’’de satışa sunulan arsaların tüm altyapı çalışmalarının Dağ Holding tarafından üstlenildiğini ve bu konunun çok önemli olduğunu belirtti. Ayrıca arsaların hisseli olmadığını, müstakil parseller halinde satışa sunulmasının da önemine değindi. Dağ Holding Yönetim Kurulu Başkanvekili Doğan Dağ: “Biz Dağ Holding olarak gayrimenkul sektöründeki 32 yıllık geçmişimizde yatırımcılarımıza kazandırmadan bu sektörde devamlılığın sağlanamayacağının bilincindeyiz. Dünyaca ünlü ekonomi dergisi Forbes’un 2024 yılında yatırım yapılacak yer olarak okuyucularına önerdiği K.K.T.C.’de satışa sunmuş olduğumuz 7.000 konut kapasiteli yaklaşık 30.000 kişiye ev sahipliği yapacak olan New Cyprus Lands projemizde yatırımcılarımıza TL cinsinden borçlanıp döviz cinsinden kazanma fırsatı sunuyoruz.” dedi.

2 AYRI ÖDEME PLANI SUNULUYOR!

Yüzde 25 Peşinat ve yüzde 1,49 vade farkı ile 12 Ay sonra yüzde 30, 24 Ay Sonra yüzde 30, 36 Ay sonra yüzde 15 ara ödemeler, kalanı 36 Ay vade imkanı var. Yüzde 35 Peşinat ve yüzde 1,49 vade farkı ile 12 Ay sonra yüzde 20, 24 Ay Sonra yüzde 15, 36 Ay Sonra yüzde 10 ara ödemeler, kalanı 60 Ay vade imkanı var. İhaleye Katılım için İhale Şartnamesini imzalamak ve 75.000 TL teminat bedeli yatırmak gerekiyor. Şartnameye www.newcyprus.com.tr adresinden ulaşabilir yada Dağ Holding Konya Merkez Binası’ndan ve Tual Mabeyin Konakları Satış Ofisinden temin edebilirsiniz. Detaylı bilgi ve başvuru için: 444 9 213

Muhabir: MUHAMMED ESAD ÇAĞLA