Konya’da Karatay ve Selçuklu Belediyelerinin her hafta gerçekleştirdiği Cuma Buluşmalarıyla Başkan Kılca ve Başkan Pekyatırmacı vatandaşlarla biraraya gelerek, hizmetlerle ilgili istek ve şikayetleri dinliyor.

CUMA’DA BULUŞTULAR

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç, Karatay Belediye Başkan Yardımcıları ile Karatay Belediyesi Meclis Üyeleri de Cuma Buluşması programında Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca’ya eşlik ettiler.

7-7-15

“Karatay’da yaşayan hemşehrilerimizin mutluluğu bizleri daha çok çalışmaya teşvik ediyor” diyen Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca; “Bizler her fırsatta hemşehrilerimizle bir araya gelmeye büyük özen gösteriyoruz. Cuma Buluşmaları kapsamında her hafta ilçenin farklı bir bölgesinde hemşehrilerimizle buluşuyor, onlardan gelen istek ve önerileri bizzat kendilerinden dinliyoruz. Amacımız hemşehrilerimizin yaşamını kolaylaştıracak, güzelleştirecek ve standardını arttıracak işler yapmak. Projelerimizi hayata geçirirken vatandaşlarımızın desteği de bizler için çok önemli. Onların önerilerini dikkate alıyoruz ve Karatay’ımıza birlikte hizmet ediyoruz” dedi.

7-5-19

“HİZMET TEMPOMUZU ARTTIRMAYA DEVAM EDİYORUZ”

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı da, Cuma Buluşmaları kapsamında Yazır Mahallesi Yenikent Zeki Altındağ Camii’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Bakan Fidan'dan önemli görüşme Bakan Fidan'dan önemli görüşme

Cuma Namazı sonrasında vatandaşlarla hasbihal ederek gelen talepleri dinleyen Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı’ya Ak Parti Konya Milletvekili Selman Özboyacı, Selçuklu Muhtarlar Dernek Başkanı Mustafa Avcıoğlu, Yazır Mahalle Muhtarı Celalettin Doğan, Selçuklu Belediyesi Meclis Üyeleri, Başkan Yardımcıları ve birim müdürleri eşlik etti.  Başkan Pekyatırmacı, “Yazır Mahallemize yeni bir eser kazandırıyoruz” Selçuklu’da Cuma Buluşmaları’nın ayrı bir öneme sahip olduğunu ifade eden Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, “Bu buluşmalar ile belediye hizmetlerini halkımıza anlatıyor, mahallelerimizin ihtiyaçlarını da yerinde tespit ediyoruz. Bu buluşmalar kardeşlik ilişkilerimizin gelişmesine, birlik ve beraberlik duygularının güçlenmesine vesile oluyor” dedi.

HABER MERKEZİ