Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Cuma Buluşmaları kapsamında Konsan İbrahim Arslan Camii’nde vatandaşlarla buluştu. Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş ve AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç ile birlikte Cuma namazı sonrası cami cemaatiyle selamlaşan Başkan Altay, Cuma Buluşmaları vesilesiyle Konyalılarla hasbihal ettiklerini söyledi. Başkan Altay, “Konsan Sanayi İbrahim Arslan Camii’nde esnafımızla ve vatandaşlarımızla bir araya geldik. Attığımız her adımı Konyalılara daha iyi hizmet verebilme düsturuyla atıyor, çalışmalarımıza şehrimizin yarınlarının daha güzel olması için durmadan devam ediyoruz. Her zaman yanımızda olan, bizlere destek olan hemşehrilerimize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bahçeli ile görüşecek Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bahçeli ile görüşecek

5-1-15

CUMA BULUŞMALARI İLE HİZMETLERİMİZ BEREKETLENİYOR

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, Cuma Buluşmaları kapsamında Beyhekim Mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Cuma Namazını Başbakanlık TOKİ Cami’nde kılan Başkan Pekyatırmacı namaz sonrasında vatandaşlarla sohbet etti. Selçuklu Belediyesi’nin örnek faaliyetlerinden bir tanesi olan Cuma Buluşmaları her hafta ilçenin farklı bir noktasında vatandaş ve belediye arasında köprü olmaya devam ediyor. Bu haftaki Cuma programının adresi Başbakanlık TOKİ Camii oldu.

Cuma Namazı sonrasında vatandaşlarla hasbihal ederek gelen talepleri dinleyen Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı’ya Selçuklu Kaymakamı Eflatun Can Tortop, Selçuklu Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Avcıoğlu, Beyhekim Mahalle Muhtarı Süleyman Karayel, Selçuklu Belediyesi başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve birim müdürleri eşlik etti.

5-3-13

"BEYHEKİM MAHALLEMİZE GÜZEL ESERLER KAZANDIRDIK"

Selçuklu'da çok geniş bir yüz ölçümde hizmet ürettiklerini ifade eden Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, "Selçuklu Belediyesi olarak mahallelerimizin ihtiyaçları ve gelen talepler doğrultusunda ilçemize nitelikli eserler kazandırmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda Beyhekim Mahallemize bugüne kadar önemli hizmetler kazandırdık. Beyhekim Yüzme Havuzu, Saygı Anaokulu ve son dönemde hizmet vermeye başlayan Beyhekim Gelişim ve Teknoloji Akademisi bunlardan sadece bir kaçı. Bölgeye değer katan önemli bir eser olan Beyhekim Gelişim ve Teknoloji Akademisi ile donanımlı ve vizyon sahibi bireylerin yetişmesine katkı sağlıyoruz. Tesisimizden başta çocuklarımız olmak üzere her yaştan hemşehrimiz istifade edebiliyor ve kariyer planlamalarına katkı sağlayabiliyor. Yine tesis içerisinde yer alan millet kıraathanesi de her yaştan hemşehrilerimizin bir araya geldiği hoş bir mekan oldu. Selçuklu Belediyesi olarak hemşehrilerimizden aldığımız güçle ilçemize ve mahallerimize en iyi hizmeti yapmanın gayreti içerisindeyiz. Bize bu noktada fikir ve önerileri ile destek olan tüm hemşehrilerime şükranlarımı sunuyorum. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin." dedi.

5-4-14

HABER MERKEZİ