Konya merkezde Zafer Gedavet Parkı ve Çamlı köşk önündeki üye stantlarını ziyaret eden CHP Konya İl Başkanı Bekir Yaman’a, il başkan yardımcıları, Meram İlçe Başkanı Ahmet Yiğit ve gençlik kolları yöneticileri de eşlik etti.

Bahçeli'den dikkat çeken açıklamalar! Bahçeli'den dikkat çeken açıklamalar!

Chp Camli Köşk Üye Stantti Foto

'Partimizi büyüteceğiz' 

CHP Konya İl Başkanı Bekir Yaman üye stantlarını ziyaretinde, gençlerimizle ve vatandaşlarımızla büyüyoruz diyerek, “31 Mart seçimlerinde vatandaşlarımız verdiği destekleriyle Türkiye’nin 1. Partisi olduk. Desteklerinden dolayı vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki süreçte de Genel Başkanımız Sayın Özgür Özel ve Konyalı hemşerimiz ve Gençlik Kolları Genel Başkanımız Gençosman Killik önderliğinde, Türkiye genelinde başlatılan Üyelik Kampanyasına Konya il başkanlığı olarak destek vererek, gençlik kollarımızla birlikte ilimiz merkezinde ve ilçelerimizde üye stantları açıyoruz. Açtığımız üye stantlarına gençlerimizin ve vatandaşlarımızın ilgilisi bizleri mutlu ediyor. Vatandaşlarımıza ve gençlerimize Seninle Büyüyoruz diyerek, partimizi büyüteceğiz. Gençlik kollarımızın yöneticilerine ve üyelerine açtıkları üye stantlarındaki çalışmalarına ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.   

Chp Seydi̇şehi̇r Üye Stanti Foto

 '150’yi aşkın yeni üye kazandık'

CHP Konya İl Gençlik Kolları Başkanı Kürşat Mevlüt Uludağ üye stantlarında 150’yi aşkın yeni üye kazandıklarını belirterek, “Genel Başkanımızın grup toplantısında baba ocağına dönün söyleminden sonra özellikle gençlerimiz ve vatandaşlarımız üye stantlarına ve parti binalarına gelerek üye olmaya başlamıştır. Konya gençlik Örgütü olarak 1 haftadır aralıksız açtığımız üye stantlarında 150’yi aşkın genç üye kazandık. Üye stantlarını açmaya ve partimize yeni üyeler kazandırmaya bundan sonra sürekli bir şekilde İl merkezi ve ilçelerde devam edeceğiz” diye konuştu.

Chp Akşehi̇r Üye Stantti Foto

Kaynak: HABER MERKEZİ