Türkiye ve Nijer arasında petrol ve doğal gaz alanında niyet beyanı imzalandı Türkiye ve Nijer arasında petrol ve doğal gaz alanında niyet beyanı imzalandı

CHP Konya İl Başkanlığındaki bayramlaşma programına CHP Konya İl Başkanı Bekir Yaman, Konya Milletvekili Barış Bektaş, Gençlik Kolları Genel Başkanı Gençosman Killik, il yönetim kurulu üyeleri, ilçe başkanlarıyla partililer katıldı.

Haber Fotoları (4)-1

Bayramlaşmada konuşan CHP Konya İl Başkanı Bekir Yaman CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in bayram mesajını ileterek, “Genel Başkanımız Sayın Özgür Özel Konyalılarla bizlerin bayramını kutlayarak, selamlarını iletiyor. Milletçe yaşama ve duygu birliğimizin en üst düzeyde yaşandığı, küskünlüklerin yerini barışın aldığı Kurban Bayramında, Sevgi, kardeşlik, hoşgörü ve yardımlaşma duygularımızı tazeleyerek, bayramı mutluluk içinde kutluyoruz. Bayramlar sayesinde insanlar arasındaki yardımlaşma ve dayanışma duyguları kuvvetlenmekte, birlik ve beraberlik şuuru da güçlenmektedir. Özellikle sevinçlerin ve mutlulukların paylaştıkça artığını,  üzüntüler ve acıların da paylaşıldıkça azaldığını unutmamalıyız. Birlik ve beraberlik içinde küskünlükleri ve kırgınlıkları bir kenara bırakıp kucaklaşmalıyız. Bu bayramın coğrafyamızdaki savaşların sona ermesine, barışın ve kardeşliğin yeniden güçlenmesine vesile olmasını diliyorum. Bizlere bayramları kutlama imkânı sağlayan Başta Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e, silah arkadaşlarına ve tüm şehitlerimize rahmet dilerken, şehrimizin, ülkemizin ve İslam Âleminin Kurban Bayramını kutlarım” dedi.

Haber Fotoları (2)-1

Kaynak: HABER MERKEZİ