Çelik Nissan, bünyesine kattığı verimli ve doğa dostu olan e-POWER teknolojili araçlarıyla, otomobil tutkunlarını kendine çekmeye devam ediyor. Çelik Nissan kazandığı yeni teknolojilerin yanında müşterilere yeni kampanyalar da sunuyor. Araçlarıyla ve kampanyalarıyla ilgili bilgilendirmelerde bulunan Çelik Nissan Satış Müdürü Cüneyt Pala ise, “Araçlarımız segmentine göre değişiyor. B, C VE D segmentli JUKE, YENİ QASHQAI ve YENİ X-TRAIL olarak küçükten büyüğe 3 tane yeni teknolojili aracımız var. QASHQAI ve X-TRAIL modellerimiz hem standart benzinli hem de tam elektrikli ve şarj edilmeyen e-POWER dediğimiz teknolojiye sahip. Aracın içerisinde bir jeneratör motoru bulunuyor. Bu sayede araç bataryalarını dolduruyor ve araç elektrikle ilerliyor. Biz buna e-POWER diyoruz. Aslında elektriğe geçmeden önceki son adım diyebiliriz. Bu insanları elektrikli araca alıştıran bir teknoloji. Fakat Nissan bunu yaparken insanların menzil kaygısıyla veya şarj etme problemleriyle uğraşmasını istememiş. e-POWER, çok daha verimli, yakıt tüketimi ve emisyon oranları çok düşük fakat performansı çok yüksek bir araç teknolojisi. e-POWER araçlarımız şu anda segmentinde en az yakıt tüketen ve en güzel performansı veren araçlardır. Bunun sebebi araçların gücünü elektrikten almasından kaynaklanıyor. QASHQAI ve X-TRAIL’de de e-POWER var. X-TRAIL’deki e-POWER 4x4 seçeneğini barındırmakla birlikte bu araç D segmentli bir araba. Hatta bu araç Türkiye Otomobil Gazetecileri Derneği tarafından 2023’te yılın otomobili seçildi. X-TRAIL’in beygir gücü çok fazla, yakıt tüketimi rakiplerine oranla çok düşük bir araç. JUKE ise en küçük B segmenti olan bir aracımız. Turbolu bir araba olan JUKE modelinin sıfır yüz hızlanması 12 saniye civarında ve rakiplerine oranla atik olan, kullanışlı ve boş paketinde bile birçok özelliğin sunulduğu bir araçtır. Bu araç zaten yıllardan beri üretiliyor” şeklinde konuştu. 

ÇELİK NISSAN KAMPANYALARIYLA ARAÇ TUTKUNLARINI BEKLİYOR

Cüneyt Pala, kampanyanın detaylarından bahsederek, “Konya, Aksaray, Karaman müşterilerimize özel fiyat indirimlerimiz var. Ayrıyeten şirketlere, Kobilere ve küçük işletmelere, İş Bankası çalışanlarına, makine ve inşaat mühendislerine olan bir kampanyamız da mevcut. Hemen teslim ve sıfır faiz avantajlı bu kampanyamız, devletin desteklediği 2 milyona kadar olan araçlarda kredi imkanı sunulduğundan dolayı sadece QASHQAI modelin benzinlisinde 240 bin lirasına 12 ay 0 faiz avantajını da kapsıyor. Kampanya yoğun ilgi görüyor” dedi. 

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ODAKLI ÇALIŞMALAR VAR

Çelik Nissan Servis Müdürü Mustafa Sarıkaya ise, servis indirimlerinin de olduğunu söyleyerek, “0-3 yaş arası modellerimizde yüzde 20 indirim kampanyalarımız var. Yüzde 20 yedek parça ve işçilik indirimiyle beraber ücretsiz check-up, bu ay sonuna kadar Nissan yetkili servislerinde. Çelik Nissan servisimizde 3. ayımızdayız, eğitimli personellerimiz, özel alet, aparat ve cihazlarımızla motor, şanzıman ve elektronik arızacılıkta iddialıyız. İşçiliğimiz ve yedek parçamız 1 yıl garantilidir. Çelik ailesi olarak hep birlikte Renault&Dacia&Isuzu ve Nissan bayilikleri ile 40 yılı aşkın otomobil tecrübemiz, birlikte konsültasyonla arıza bulmak gibi bir meziyetlerimiz vardır. Biz birlikte güçlüyüz. Araç çalışırken, giderken mekanik ve elektronik arızaları önce bulup sonra müdahale ediyoruz. Artık araçlar otonom yani sürücüsüz araçlar olma yolunda. Biz bu robotik teknolojiyi içselleştirdik ve arızacılıkta iyiyiz. Şirket olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız” ifadelerini kullandı.

ASELSAN üretimde çıtayı aştı! ASELSAN üretimde çıtayı aştı!

ANKARA YOLUNDAKİ SHOWROOM’A HERKES DAVETLİ

Cüneyt Pala, kampanyalardan yararlanmak ve araç almak isteyen araç tutkunlarına şöyle çağrıda bulundu, “Çelik Nissan, BÜSAN Sanayinin giriş kapısının sağ tarafında Ankara yolu üzerinde kalıyor. Bayilerimize bütün Nissan meraklılarını ve sıfır araç almayı düşünen insanları bekliyoruz. Zaten bize gelen insanlar test sürüşü yaptıktan sonra aracı satın alıyorlar.”

TUBA KAYA