Başkan Akpınar mahalle muhtarlarıyla buluştu Başkan Akpınar mahalle muhtarlarıyla buluştu

. Türkiye'nin önde gelen bilişim şirketlerinden biri olan AKINSOFT ’un ev sahipliğinde gerçekleştirilen etkinlikte, 81 ilden bölge bayileri bir araya gelerek sektörün önde gelen isimleri toplantıda yer aldı.  

Toplantıda, AKINSOFT Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Özgür AKIN, AKINSOFT yönetim kurulu üyeleri ve pazarlama ile üretim departmanı yetkilileri de yer aldı. Bölge bayilerinin soru ve görüşleri, departman sorumluları tarafından yanıtlandı.  

AKINSOFT bölge bayileri sektörde karşılaştığı deneyimleri paylaşırken AKINSOFT ürün ve hizmetlerine yönelik artı ve eksilerin değerlendirdiği interaktif oturumlar düzenlendi. Bölge bayileri, AKINSOFT ’un gelecek dönem stratejilerine dair görüş ve önerilerini paylaşmanın yanı sıra, şirketin sunduğu ürün ve hizmetlerle ilgili geri bildirimlerde bulundular. 

AKINSOFT Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Özgür AKIN, toplantıya katılan bütün bölge bayilerine teşekkürlerini ileterek, "Bizi biz yapan bir arada olmamız, birlikte hareket etmemiz. Gücümüzü birliğimizden alıyoruz." dedi. AKINSOFT ’un düzenlediği bölge bayi toplantısı, çözüm ortaklarının şirketle daha yakın ilişki kurmalarına ve gelecek stratejileri hakkında bilgi sahibi olmalarına olanak tanıdı.

Kaynak: HABER MERKEZİ