Başakşehir’de tek hedef Avrupa kupalarına katılmak Başakşehir’de tek hedef Avrupa kupalarına katılmak

Grup Müsabakalarında derece elde eden ilimiz 27-28 Nisan 2024 tarihlerinde Ankara'da yapılacak olan Türkiye Birinciliği Müsabakalarına gitmeye hak kazandılar.

Grup Müsabakalarında derece elde eden ilimiz sporcuları şu şekilde oluştu;

Yıldız Erkekler Sol Kol Dereceleri:

Ahmet Bütün 40 Kg Sol Kol 1’inci (Şehit Teğmen Bayram Olgun İmam Hatip Ortaokulu)

Behçet Erşan Orhanlı 45 Kg Sol Kol 1’inci (Erenköy Zeki Altındağ Ortaokulu)

Muhammed İbrahim Türker 50 Kg Sol Kol 3’üncü (Erenköy Zeki Altındağ Ortaokulu)

Rafet Gökdemir 55 Kg Sol Kol 1’inci (Günyüzü Ortaokulu)

Hasan Balcı 60 Kg Sol Kol 3’üncü (Güvercinlik Ortaokulu)

Mehmet Emin Kıyak 65 Kg Sol Kol 1’inci (İsmet Şen Ortaokulu)

Mustafa Yiğit Duman 65 Kg Sol Kol 2’nci (Atatürk Ortaokulu)

Mahir Gül 70 Kg Sol Kol 2’nci (Erenköy Zeki Altındağ Ortaokulu)

Yıldız Erkekler Sağ Kol Dereceleri:

Rasul Numan 40 Kg Sağ Kol 1’inci (Günyüzü Ortaokulu)

Mustafa Özadam 40 Kg Sağ Kol 2’nci (Erenköy Zeki Altındağ Ortaokulu)

Behçet Erşan 45 Kg Sağ Kol 2’nci (Orhanlı Erenköy Zeki Altındağ Ortaokulu)

Ikhsan Bovdunov 50 Kg Sağ Kol 4’üncü (Erenköy Zeki Altındağ Ortaokulu)

Rafet Gökdemir 55 Kg Sağ Kol 2’nci (Günyüzü Ortaokulu)

Talha Altun 55 Kg Sağ Kol 4’üncü (Erenköy Zeki Altındağ Ortaokulu)

Aykut Günsili 60 Kg Sağ Kol 2’nci (Günyüzü Ortaokulu)

Hasan Balcı 60 Kg Sağ Kol 4’üncü (Güvercinlik Ortaokulu)

Mustafa Yiğit Duman 65 Kg Sağ Kol 1’inci (Atatürk Ortaokulu)

Mehmet Emin Kıyak 65 Kg Sağ Kol 2’nci (İsmet Şen Ortaokulu)

Mahir Gül 70 Kg Sağ Kol 3’üncü (Erenköy Zeki Altındağ Ortaokulu)

Tevfik Olgun +70 Kg Sağ Kol 2’nci (Seyit Ulugülyağcı İmam Hatip Ortaokulu)

Süleyman Şahin +70 Kg Sağ Kol 4’üncü (Şehit Ömer Halisdemir İmam Hatip Ortaokulu)

Yıldız Kızlar Sol Kol Dereceleri:

İlknur Aleyna Olgun 35 Kg Sol Kol 4’üncü (Şehit Teğmen Bayram Olgun İmam Hatip Ortaokulu)

Reyhan Geçgel 40 Kg Sol Kol 2’nci (Atatürk Ortaokulu)

Medine Köse 45 Kg Sol Kol 2’nci (Atatürk Ortaokulu)

Hümeyra Ağırman 45 Kg Sol Kol  3’üncü (Erenköy Zeki Altındağ Ortaokulu)

Fatma Ergül 45 Kg Sol Kol 4’üncü (Atatürk Ortaokulu)

Neslinaz Bağcı 50 Kg Sol Kol 3’üncü (Atatürk Ortaokulu)

Dilay Erkek 60 Kg Sol Kol 2’nci (Atatürk Ortaokulu)

Fatma Zehra El 60 Kg Sol Kol 4’üncü (Atatürk Ortaokulu)

Buse Sivri 65 Kg Sol Kol 3’üncü (Atatürk Ortaokulu)

Melike Çetinkaya +65 Kg Sol Kol 3’üncü (Erenköy Zeki Altındağ Ortaokulu)

Yıldız Kızlar Sağ Kol Dereceleri:

Helin Sasa 35 Kg Sağ Kol 3’üncü (Saraçoğlu İmam Hatip Ortaokulu)

Reyhan Geçgel 40 Kg Sağ Kol 3’üncü (Atatürk Ortaokulu)

Medine Köse 45 Kg Sağ Kol 2’nci (Atatürk Ortaokulu)

Hümeyra Ağırman 45 Kg Sağ Kol 3’üncü (Erenköy Zeki Altındağ Ortaokulu)

Emine Oruç 60 Kg Sağ Kol 1’inci (Atatürk Ortaokulu)

Dilay Erkek 60 Kg Sağ Kol 3’üncü (Atatürk Ortaokulu)

Buse Sivri 65 Kg Sağ Kol 2’nci (Atatürk Ortaokulu)

İrem Nur Yaldız 65 Kg Sağ Kol 3’üncü (Atatürk Ortaokulu)

Rozerin Dal 65 Kg Sağ Kol 4’üncü (Erenköy Zeki Altındağ Ortaokulu)

Editör: Samet Aktaş