CHP Konya Milletvekili ve TBMM Anayasa Komisyonu Üyesi Barış Bektaş, Kurban Bayramıyla ilgili yayımladığı kutlama mesajı yayımladı.

Yılmaz: Aziz milletimiz demokrasiye canı pahasına sahip çıkmıştır Yılmaz: Aziz milletimiz demokrasiye canı pahasına sahip çıkmıştır

Milletvekili Bektaş Kurban Bayramı kutlama mesajında, "Ülkemizde, şehrimizde ve İslam Âlemi olarak birbirimize daha çok inanarak, güvenerek ve sarılarak daha güçlü olacak ve tam da anlamına uygun bir şekilde bir bayramı daha yaşayacağız. Toplumsal barışımıza, birlik ve beraberliğimize önemli katkılar sunan bayram günlerinde yapacağımız ziyaretler, paylaşacağımız kurbanlar, kimsesizlerin kimsesi olmak, ihtiyaç sahiplerinin unutulmadığını, milletimizin en önemli değerlerinin yaşatıldığını göstermek adına da bir vesile olacaktır. Bunun yanında bayram tüm güzellikleriyle yaşanırken, birlik ve beraberliğimizi güçlendirerek toplumsal barışımıza ve huzurumuza önemli katkılar sunacağına inanıyoruz. Bu bağlamda, bizlere özgürlük ve demokrasi içerisinde ulusal ve dini bayramlarımızı yaşama fırsatını veren Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, bütün silah arkadaşlarına ve şehitlerimize rahmet diliyorum. Milletimizin birlik ve beraberliğinin daim olması dileğiyle, Kurban Bayramınızı en içten duygularımızla kutlarım. Bu Bayram’ın ülkemize, coğrafyamıza barış ve kardeşlik getirmesini dileyerek, mutlu ve sağlıklı günler diliyorum” dedi.

Kaynak: HABER MERKEZİ