Yanlış girdiği para tekvando sporu hayatını değiştirdi Yanlış girdiği para tekvando sporu hayatını değiştirdi

Karatay Belediyesi Spor Kulübü A Futbol Takımı, Konya Amatör Küme 2023-2024 Futbol Sezonu 2. Amatör Küme C Grubu’nda şampiyon oldu.

Şampiyonluk (6)

BAŞKAN HASAN KILCA, TAKIMI YALNIZ BIRAKMADI

Bu başarısıyla Karatay Belediyesi Spor Kulübü U17 Futbol Takımı, 1. Amatör Küme’ye yükselirken; Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca takımı yalnız bırakmadı ve takımın maçını federasyon ve kulüp yöneticileriyle birlikte takip etti. Maçın son düdüğüyle birlikte şampiyon takım, şampiyonluk kupasını ve madalyaları da Başkan Hasan Kılca’nın elinden aldılar.

Şampiyonluk (5)

TEKNİK HEYET VE FUTBOLCULARDAN HASAN KILCA’YA TEŞEKKÜR

Kupalarını ve madalyalarını alan teknik heyet ve futbolcular, oldukça zor ve uzun bir maratonun ardından şampiyonluğa ulaştıkları için mutlu olduklarını ifade ettiler. Söz konusu başarının gelmesinde Karatay Belediyesi’nin desteğinin büyük payının olduğuna vurgu yapan futbolcular ile teknik heyet, Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca’ya teşekkür ederek önümüzdeki sezonda da başarılarına yenilerini ekleme sözü verdiler.

Şampiyonluk (2)

'KARATAY OLARAK SPORA DESTEK VERMEYE VE SPORCU YETİŞTİRMEYE DEVAM EDECEĞİZ'

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, sporda bir başarıya daha ulaştıkları için mutlu olduklarının altını çizdi.

Başkan Hasan Kılca; “Takımımız önümüzdeki sezon bizleri 1. Amatör Ligi’nde temsil edecek. U11'den U17’ye kadar tüm takımlarımız oldukça başarılı ve güzel sonuçlar elde ediyorlar. Bizler de Karatay Belediyesi olarak özellikle sizlere, Konyamızın sporuna ve Konyasporumuza destek vermeye devam edeceğiz. Buralardan yetişen futbolcularımız, gelecekte inşallah Konyaspor başta olmak üzere ülkemizin hatta dünyanın önemli kulüplerine gidecekler. Bu vesileyle de gelen bu güzel başarı dolayısıyla kulüp yöneticilerimizi, takımımızı ve teknik heyetimizi kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Şampiyonluk (1)

Kaynak: SPOR SERVİSİ