İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi önünde meşaleler ve yüzlerce araçlık konvoy ile karşılanan Başkan Bayındır, “Bu birliktelik olduktan sonra Beyşehir’de aşılamayacak engel, getirilemeyecek hizmet yoktur. Cumhur İttifakı ortaklarımızla birlikte her zaman sahada olmaya devam edeceğiz. Durmak yok yola devam! ” diyerek karşılamadan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Başkan Bayindir’a Coşkulu Karşilama (2)

Durmaz: DEM’li belediyelerin ilk icraatları bizi şaşırtmadı Durmaz: DEM’li belediyelerin ilk icraatları bizi şaşırtmadı

'Beyşehir benim aşkım, benim sevdam'

Başkan Adil Bayındır, “Dünya Lideri Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde, AK Parti’mizin ve Cumhur İttifakımızın gücüyle, Büyükşehir Belediyemizin desteğiyle, Milletvekillerimin omuz vermesiyle ve siz şehrimin güzel insanlarının teveccühü ile bu şehrin amelesi olmanın onurunu yaşıyorum. Beyşehir benim aşkım, benim sevdam. Rabbime beni Beyşehir’imize hizmetkar ettiği için hamd ediyorum. Bizleri seçim koordinasyon merkezimizde karşılayan aziz Beyşehirli hemşehrilerim, Allah hepinizden razı olsun. Allah’ın izni ile birlikte daha gidecek çok yolumuz var.” ifadelerini kullandı.

Başkan Bayindir’a Coşkulu Karşilama (6)

Programda AK Parti İlçe Başkanı Kahraman Şanal, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı İsmail Soydan ve teşkilat mensuplarının yanı sıra yüzlerce vatandaşta yer aldı. Adil Bayındır’a desteklerini dile getiren vatandaşlar “Adil Başkan yalnız değildir, Beyşehirliler olarak biz her zaman onun arkasındayız.” dedi. 

Tezahüratlar atan gruptan ise şu sloganlar duyuldu, “Dik dur eğilme, Beyşehir seninle!”, “ Adil hizmet, Adil Başkan” .

Başkan Bayindir’a Coşkulu Karşilama (5)

HABER MERKEZİ 

Editör: Birkan Bakay