Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, şehir merkezinde esnaflarla ve vatandaşlarla buluşmayı sürdürüyor.

Qk Kx0Uq N2 I Xwpmwg5 Kf D C7466 P Q S Bx2C P4A X I8 Rv

Başkan Altay, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Selçuk Mehmet Türkmenoğlu ile Meram Gazze Caddesi esnafını ziyaret ederek hayırlı işler diledi.

F V J Cu V Vd J Dsej Uc E8Z Hs Y A Eg V Jy V Q3T W W Hdm Yha9

Başkan Altay, Gazze Cadde’sinin bu dönemde açıldığını ve kısa sürede geliştiğini anımsatarak, “Şehrin her alanda kalkınması için çeşitli projeler yürütmeye devam ediyoruz. Hemşehrilerimizin ‘Güçlü Konya İçin Bir Adım Daha’ talebimize destekleri için teşekkür ederim. Konya’mız için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

J1D R6Xqkrb5N Zhnrus W Pk Z A Vg U F Z P N J3 Za I7 Dk Z C

Kostümcülerde 23 Nisan Çocuk Bayramı mesaisi Kostümcülerde 23 Nisan Çocuk Bayramı mesaisi

“ORTAK SEVDAMIZ KONYA”

İftarda Konya Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi personeliyle buluşan Başkan Altay, iftar sonrası 112 Acil Çağrı Merkezi’ni de ziyaret etti. Selçuklu ilçesinde bulunan Kibrit Camii’nde teravih namazı sonrası vatandaşlarla da bir araya gelen Başkan Altay, “Sancak İtfaiye Merkezimizdeki mesai arkadaşlarımızla iftarda bir araya geldik. İftar sonrası 112 Acil Çağrı Merkezi’ni de ziyaret ettik. Teravih bereketimizde ise Kibrit Camii’nde genç arkadaşlarımızla selamlaştık. Şehir merkezimizde ve dışındaki ilçelerde yaptığımız ziyaretler kapsamında her daim hemşehrilerimiz ve özellikle gençlerimiz tarafından güler güz ve samimi sohbetlerle karşılanıyoruz. Bu sevgi ve muhabbet için her bir hemşehrime teşekkür ederim. Hemşehrilerimizin göstermiş olduğu sevgiye mazhar olabilmek için ortak sevdamız Konya adına var gücümüzle çalıştık, inşallah çalışmaya da devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Nx K3 N Z Epa A8 Ju Sb07W Ap4Zzrj U B F U0 V4 Jr Pwr P Zx

R Ee Md J Oznfd1S Iv R E Ury6K Mtab Rm9 Id1 C N Fp2Zj G

Fl4U U Nvv Y3C6Lf Psmz25O Uw9 Kuhfuq F I J Rc Z0 S Nt

Kaynak: HABER MERKEZİ