Koç Can Sevim ve yardımcı antrenörler yönetiminde gerçekleşen antrenman, ısınma hareketleri ile başladı. Oyuncular, antrenmanı beşe beş ve dörde dört çift pota hücum setleri ile tamamladı. Dev Kartallar hazırlarını tamamlayarak, maç saatini beklemeyen geçti. Yeşil Beyazlılar Koç Can Sevim yönetiminde Anadolu         Efes’i mağlup etmenin hesaplarını yapıyor.

75 milyon avro gelir! 75 milyon avro gelir!

‘PROGRAM BELLİ OLDU’

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi ve Misli.com Türkiye Basketbol Ligi'nde 22. hafta, ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nde ise 22. haftadan ertelenen ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi-Beşiktaş maçı ile 24. hafta müsabakaları oynanacak. Türkiye Basketbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, liglerde haftanın maç programı şöyle. Yarın: 13.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket (Muradiye), 15.30 AYOS Konyaspor Basketbol-Anadolu Efes (Selçuklu Belediyesi), 18.00 Beşiktaş Emlakjet-Gaziantep Basketbol (BJK Emlakjet Arena), 20.30 Galatasaray Nef-Frutti Extra Bursaspor (Sinan Erdem)

26 MART PAZAR

13.00 Onvo Büyükçekmece Basketbol-Aliağa Petkimspor (Gazanfer Bilge), 15.30 Pınar Karşıyaka-Türk Telekom (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka), 18.00 TOFAŞ-Fenerbahçe Beko (TOFAŞ), 27 Mart Pazartesi: 19.00 Bahçeşehir Koleji-Darüşşafaka Lassa (Ülker Spor ve Etkinlik)