Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca ve 28. Dönem AK Parti Konya Milletvekili Adayı Muhammed Zeren, Cuma Buluşmaları kapsamında esnaf ve vatandaşla bir araya geldi. Vatandaşlarla sohbet eden Başkan Uğur İbrahim Altay ve Başkan Hasan Kılca ile milletvekili adayı Muhammed Zeren, bölge esnafı ve vatandaşların Cuma gününü tebrik ederek esnafa hayırlı işler dileğinde bulundular.

‘ESNAF ZİYARET EDİLDİ’

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, 28. Dönem AK Parti Konya Milletvekili Adayı Muhammed Zeren, AK Parti Konya İl ile Karatay İlçe Teşkilatı Üyeleri, Akçeşme Mahallesi’ni ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu.  Cıvıloğlu Camii’nde kılınan Cuma Namazı sonrası vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Uğur İbrahim Altay ve Başkan Hasan Kılca ile milletvekili adayı Muhammed Zeren, bölge esnafı ve vatandaşların Cuma gününü tebrik ederek esnafa hayırlı işler dileğinde bulundu.

4-5-18

HEP BİRLİKTE ŞEHRİMİZ İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Cuma Buluşmalarının istişarelerde bulunmak için güzel bir fırsat olduğunu belirtti. Başkan Uğur İbrahim Altay; “Akçeşme Mahallemizi ziyaret ederek bölge esnafımızla ve vatandaşlarımızla hasbihal ettik. Bu gün vesilesiyle şehrimizin farklı noktalarında hemşerilerimizle bir araya gelerek hem hizmetlerimizin ortaya çıkardığı sonuçları hem de ihtiyaçları bölge sakinleriyle istişare ediyoruz. Cuma bereketimizi artıran bütün esnaflarımız ve hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Hep birlikte şehrimiz için çalışmaya, üretmeye devam edeceğiz” dedi.

VATANDAŞLARIMIZLA SIK SIK BİR ARAYA GELİYORUZ

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca da istişare kültürü çerçevesinde vatandaşlarla sık sık bir araya geldiklerini söyledi. Başkan Hasan Kılca şunları dile getirdi; “Bugün bereketli bir gün oluyor. Cuma Buluşmalarımız kapsamında hem vatandaşlarımızla bir araya geldik hem de Akçeşme Mahallemizdeki esnafımızı ziyaret etmiş olduk. Bu programlarımızla hemşehrilerimizin bölgeleriyle ilgili varsa taleplerini dinliyoruz ve hep birlikte ilçemizi ve şehrimizi geleceğe hazırlamak için çalışıyoruz. Hizmetlerimizde her zaman yanımızda olan ve desteklerini esirgemeyen hemşehrilerimize teşekkür ediyorum.”

'Türk eğitim sistemini hak ettiği yere çıkartacağız' 'Türk eğitim sistemini hak ettiği yere çıkartacağız'

HABER MERKEZİ