Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Karatay İlçe Teşkilatı, Mahalle Başkanları Buluşması programı düzenledi. Aziziye Kültür Merkezi’nde düzenlenen buluşmaya; AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç, Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, AK Parti Karatay Kadın Kolları Başkanı Hülya Işık, AK Parti Karatay İlçe Gençlik Kolları Başkanı Erkam Alemdar, AK parti Karatay İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile AK Parti Karatay İlçe Başkanlığı Mahalle Başkanları katıldı.

F O T O Ğ R A F

BÖYLE ÇALIŞKAN BİR BELEDİYE BAŞKANIMIZ OLDUĞU SÜRECE BİZİM KARATAY’DA SIRTIMIZ YERE GELMEZ

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç, AK Parti Karatay Mahalle Başkanları Buluşma programında yaptığı konuşmada, teşkilatlarının her bir ferdiyle 31 Mart’ta yapılacak seçimler için sahada yoğun bir şekilde çalışma yürüttüklerinin altını çizdi.

Fotoğraf 2

İlçe Başkanı Mehmet Genç; “Karataylı hemşehrilerimiz, partimize her seçimde en yüksek desteği vermişlerdir. Bu başarıda partimizin tüm birimleri kadar siz mahalle başkanlarımızın ayrı bir payı, emeği, çabası ve özverisi var. Bu vesileyle her birinize ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum. Şu ana kadar 34 mahallede seçim saha çalışması yaptık. Geriye 29 mahallemiz kaldı. 31 Mart’a kadar bu mahallelerimizi de tarayarak ulaşmadığımız Karataylı hemşehrimiz kalmayacak inşallah. Karatay, sanayi siteleri bakımından da oldukça şanslı. Bu sanayi sitelerini de tek tek ziyaret ederek sanayicimizle, esnafımızla ve çalışanlarımızla da bir araya gelerek kendilerinden destek isteyeceğiz. Tabii, Karatay Belediye Başkanımız ve Adayımız Sayın Hasan Kılca, 5 yıldır gecesini gündüzüne katarak ilçemize insanımıza hizmet veriyor. Elhamdülillah başkanımızın tüm sokaklarda, caddelerde ve mahallelerde bir izi var. Bu bağlamda da ilçemizin her yerine gönül rahatlığıyla gidebiliyoruz. Böyle çalışkan bir belediye başkanımız olduğu sürece de, bizim Karatay’da sırtımız yere gelmez” ifadelerini kullandı.

Fotoğraf 1-1

HEP BİRLİKTE TÜRKİYE’MİZİ, KONYAMIZI VE KARATAY’IMIZI HAK ETTİĞİ YERE TAŞIMA GİBİ ÖNEMLİ BİR AMACIMIZ VAR

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca da, 31 Mart Yerel Seçimleri için yoğun bir gayretin içinde olduklarını belirtti.

Başkan Hasan Kılca şunları ifade etti; “31 Mart akşamında dünya liderimiz, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yolunda, nasıl 17 seçimde ona en yüksek destekleri verdiysek 18’inci seçimi de kazandırmak için gece gündüz demeden çalışıyoruz. AK Parti kurulduğu günden bu yana Sayın Cumhurbaşkanımız liderliğinde çıktığı tüm seçimleri kazanmış, ülkemizin milletiyle birlikte ülkemiz için ne gerekiyorsa yapmaya devam etmektedir. Bizler de Sayın Cumhurbaşkanımızın bu yolundan yürümeye devam edeceğiz. Onun için de sabah, akşam, erken, geç veya hafta sonu demeden ya sanayi sitelerindeyiz ya ilçe merkezinde ya da merkeze uzak mahallelerdeyiz. Mesai mefhumu gözetmeksizin her an hemşehrilerimizle, esnafımızla ve sanayicimizle buluşuyoruz. Bu gayretimizde teşkilatımızın ana kademesinden kadın kolları ve gençlik kollarına, mahalle başkanlarımızdan gönüllülerimize kadar teşkilatımızın tüm birimlerinin çok büyük desteği var. Hep birlikte Türkiye’yi, Konyamızı ve Karatay’ımızı hak ettiği yere taşıma gibi önemli bir amacımız var. 80 mahallemizin tamamındaki ihtiyaç ve eksikliklerimizi tespit ettik ve mahalle başkanlarımız ile hemşehrilerimizin talepleri doğrultusunda bu ihtiyaçları bir bir giderdik, gidermeye devam ediyoruz. Söz verdiğimizin neredeyse tamamını yaptık ve onun için de alnımızın akıyla tüm ilçemizde dolaşabiliyoruz çok şükür. Alnımızın Akıyla, Karatay Aşkıyla, Haydi Bir Daha diyor ve 31 Mart akşamında yeniden inşallah Sayın Cumhurbaşkanımızı en yüksek oy oranıyla temsil edeceğiz.”

İddialı başladılar İddialı başladılar

HABER MERKEZİ 

Editör: Birkan Bakay