Eğitim hayatını tamamladıktan sonra İstanbul’da avukatlık yapmaya başlayan Ahmet Uğur Pakcan, şimdilerde, Romanya’da ünlü lezzet markasının sahibi olarak hizmet veriyor. Mersin nüfusuna kayıtlıdır ve ailesi ile birlikte 1999 sonrasında Romanya Dristor markası ile kebap ve döner lezzetlerinin tanıtılmasını sağlamıştır. Bu alanda sürekli yeni yatırımlar yaparak kebap ve dönerci şubesi sayısını artırmıştır.

Ahmet Uğur Pakcan Nereli?

Romanya’daki Türk girişimcilerden birisi olan Ahmet Uğur Pakcan aslen Mersinlidir. Mersinli bir ailenin çocuğu olarak dünya geldikten sonra üniversite eğitimi için İstanbul’a gelmiştir. Çocukluk ve üniversiteye kadar hayatı Mersinde geçmiştir. Marmara üniversitesindeki eğitimini tamamladıktan sonra 1999 yılına kadar İstanbul’da, sonrasında ise ailesi ile birlikte Romanya’da yaşamaya başladı.

Ahmet Uğur Pakcan Kaç Yaşında?

Ahmet Uğur Pakcan kaç yaşında sorusunu internette arattığınız zaman doğum tarihi ile ilgili bir bilgiye rastlayamıyorsunuz. Biyografi bilgilerinde ve sosyal medya hesaplarında doğum tarihi ile ilgili bilgiler paylaşmadığı için tam yaşı hakkında bilgi yoktur. Ancak genç girişimci olarak yurtdışında restoran sektöründe Türk lezzetlerini tanıtıyor.

Ahmet Uğur Pakcan Evli Mi?

Ahmet Uğur Pakcan, Mersin ili nüfusuna kayıtlı ve evlidir. Avukatlık mesleğini sürdürürken evlenmiş ve bir süre İstanbul’da yaşadıktan sonra eşi ve çocukları ile Romanya’da yaşamaya başlamıştır. Hukuk fakültesi mezunudur ve eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul’da hukuk bürosunu açarak avukat olarak hizmet vermeye başlamıştır.

YKS Derslerin Katsayıları 2023 YKS’de her sorunun katsayısı farklı mı YKS Derslerin Katsayıları 2023 YKS’de her sorunun katsayısı farklı mı

Ahmet Uğur Pakcan Ne İş Yapıyor?

Ahmet Uğur Pakcan, Türkiye’de avukat, Romanya’da ise kebap ve döner sektöründe başarılı bir girişimcidir. 1999 yılında, babası, kardeşi ve diğer aile üyeleri il birlikte Romanya’nın Köstence kentinde daha sonra Bükreş’te Dristor markası ile restoran hizmeti vermeye başlamıştır. Günümüzde Romanya’nın farklı yerlerindeki şubeleri ile dönerci olarak hizmet veriyor.

Ahmet Uğur Pakcan Kaç Çocuğu Var?

Ahmet Uğur Pakcan, hakkında bilgi edinmek isteyenler, yaptığı iş ve özel hayatı ile ilgili bilgiler ulaşmak istiyor. Marmara Üniversitesinin Hukuk fakültesinden mezun olduktan sonra evlenmiş ve bu evlilikten 3 çocuğu bulunmaktadır.

Ahmet Uğur Pakcan Ne Mezunu?

Mersin Mut nüfusuna kayıt bir ailenin çoğu olan Ahmet Uğur Pakcan, orta ve lise eğitimini Mersinde tamamlamıştır. Daha sonra Marmara Üniversite Hukuk fakültesini kazanmış ve üniversite eğitimini burada tamamlamıştır. Hukuk fakültesi mezunudur ve İstanbul barosunun kayıtlı avukatlarındandır.

Ahmet Uğur Pakcan Nerede Yaşıyor?

Ahmet Uğur Pakcan, çocukluk ve gençlik dönemlerinde Mersin’de, üniversite eğitimi ve sonrası iş hayatında İstanbul’da 1999 yılından sonra da Romanya’da yaşamaya başlamıştır. Günümüzde Romanya’da yaşıyor ve sahibi olduğu Dristor kebap markasını işletiyor.

Ahmet Uğur Pakcan Babası Kim?

Ahmet Uğur Pakcan İstanbul barosu avukatı olarak tanınıyor. Babası, Mersinli Mustafa Pakcan’dır. Babası, Mersin Mut’un tanınmış esnaflarından birisidir. Mustafa Pakcan, oğulları ile birlikte Romanya’da restoran işletiyor.