banner5
banner68

Renault ve Dacia’dan kaçırılmaz kampanya

Renault, eylül ayında tüm binek ve hafif ticari modellerinde avantajlı başlangıç fiyatları ve artan ödemeli kredi seçenekleri ile müşterilerine cazip fırsatlar sunuyor. Dacia’nın tüm modellerinde ise sıfır faiz fırsatı var

15 Eylül 2019 Pazar 14:04
Renault ve Dacia’dan kaçırılmaz kampanya

Eylül ayında tüm binek ve hafif ticari modellerinde avantajlı başlangıç fiyatları ve artan ödemeli kredi seçenekleri ile müşterilerine cazip fırsatlar sunan Renault, ayrıca hafif ticari modellerinde sıfır faiz imkanı tanıyor. Kampanyaya Dacia da ECO-G serisi tüm modellerinde ve Dokker hafif ticari modelinde sıfır faiz fırsatı ile katıldı. Eylül ayında Dacia’nın ECO-G serisi tüm modellerinde ve Dokker hafif ticari modelinde sıfır faiz fırsatı bulunuyor.

‘AVANTAJLI  FAİZ ORANLARI SUNUYORUZ’

Renault ve Dacia’nın  Eylül  ayı kampanyaları hakkında bilgi veren Çelik Motorlu Araçlar Satış Müdürü Bülent Tutar,  Renalult ve Dacia ailesi her ay olduğu gibi Eylül ayında da müşterileri ile kampanyalarla buluşmaya devam ediyor. Eylül ayına özel Renault marka araçlarımızda kaçırılmayacak fırsatlarımız mevcut. 2019 model yılı Captur Touch 0.9 TCe 90 bg modelinin perakende satın alımında uygulanan 120 bin 900 TL fiyat ile geçerlidir.  Artan Ödemeli kredi kampanyası ile 42 bin TL’den başlayan peşinat ve yıllık yüzde 18 taksit artışları ile birinci yıl aylık 2 bin 113 TL, ikinci yıl aylık 2 bin 493 TL, üçüncü yıl aylık 2 bin 942 TL ve dördüncü yıl aylık 3 bin 472 TL taksit ödeme fırsatlarından yararlanabilirler.  Artan ödeme seçeneği için yüzde 1,55 faiz oranı bayimize bekliyoruz. Belirtilen kampanya koşulları, farklı peşinat ve aylık ödeme tutarları ile, diğer versiyonlarda geçerlidir. Finansman kampanyaları anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. Maxxi Koruma ürününün satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Belirtilen indirim tutarı, MAİŞ A.Ş. tarafından sınırlı sayıda Captur Icon 1.5 dCi 90 bg otomobilin perakende satın alınması şartıyla geçerli indirimin toplamıdır. Kampanyamız  30.09.2019 tarihine kadar geçerlidir. MAİS, kampanya bitiş tarihini değiştirme hakkını saklı tutar. Daha fazla kredi tutarı veya vade seçenekleri sunduğumuz çok avantajlı faiz oranları mevcut” dedi.

KADJAR MÜŞTERİLERİNİ BEKLİYOR

75 bin TL peşinat ve 3 bin TL’den başlayan taksitlerle Kadjar’ın müşterilerini beklediğini ifade eden Tutar, “ Eylül ayında Renault Kadjar avantajlı fiyatlar ve artan ödemeli finansman seçenekleri ile müşterilerimiz ile buluşuyoruz. 2019 model yılı Kadjar Touch 1.3 TCe 140 Bg modelinin perakende satın alımında uygulanan 175 bin 650 TL fiyat ile geçerlidir. Artan Ödemeli kredi kampanyası ile 75 bin  TL’den başlayan peşinat ve yıllık yüzde 18 taksit artışları ile birinci yıl aylık 2 bin 710 TL, ikinci yıl aylık 3 bin 198 TL, üçüncü yıl aylık 3 bin 774 TL ve dördüncü yıl aylık 4 bin 453 TL taksit ödeme fırsatlarından müşterilerimiz yararlanabilecek” ifadelerini kullandı.

TİCARİ MODELLERDE 0 FAİZ VE TAKAS İNDİRİMİ FIRSATI

Renault Eylül ayında ticari modelleri ile ciddi fırsatlar sunduğuna dikkat çeken Tutar, “ Eylül ayına özel Renault ticari modellerimizde  Tüm RENAULT hafif ticari araçlara özel 50 bin  TL 12 ay yüzde 0 faiz fırsatı ve 3 bin TL takas indirimi sunuyoruz.  Belirtilen faiz oranı sadece 50 bin TL’lik tutar ve 12 aylık vade seçeneğinde geçerlidir. Takas indirimi sadece hafif ticari aracın takasa verilmesi durumunda geçerlidir. Kampanyamız stoklarla sınırlı  ve 30.09.2019 tarihine kadar geçerlidir” dedi.

AÇIK KAPI YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

13-14-15 Eylül tarihlerine özel CLIO ve MEGANE Sedan’da uygulanan kampanya Renault tutkunlar tarafından yoğun ilgi gördü. Kampanyaya olan ilginin kendilerini mutlu ettiklerini ifade eden Tutar, “ 13-14-15 tarihleri arasında  Hurda teşvikli 68 bin 900 TL’den başlayan, CLIO ile MEGANE Sedan hurda teşvikiyle 101 bin 900 TL araçlarımızı Konyalılar ile buluşturduk. Kampanyamıza yoğun ilgi gösteren Konyalılara teşekkür ederiz” dedi. 

BİN 800 TL' DEN BAŞLAYAN TAKSİTLERLE DACİA DUSTER ECO-G ARAÇ TUTKUNLARI İLE BULUŞUYOR

Eylül ayında DACİA markalı araçların da ciddi kampanyalar ile buluştuğunu ifade eden Tutal, “ 40 bin  TL peşinat ve aylık  bin 800 TL' den başlayan taksitlerle Dacia Duster Eco-G Dacia tutkuları ile buluşturuyoruz. Müşterilerimiz 2019 model yılı Duster Comfort Eco-G 115 bg 4x2 modelinin perakende satın alımında uygulanan 109 bin 900 TL fiyat ile geçerlidir. Artan Ödemeli kredi kampanyası ile 40 bin TL’den başlayan peşinat ve yıllık  yüzde 18 taksit artışları ile birinci yıl aylık  bin 787 TL, ikinci yıl aylık 2 bin 108 TL, üçüncü yıl aylık 2 bin 488 TL ve dördüncü yıl aylık 2 bin 936 TL taksit ödeme fırsatlarından yararlanarak aracı satın alabilirler” dedi.

DACİA DOKKER’DA 0 FAİZ FIRSATI

Dacia Dokker’ı Eylül ayında 0 faiz fırsatı sunduğunu ifade eden Çelik Motorlu Araçlar Satış Müdürü Bülent Tutar,  “Eylül ayında Dacia Dokker avantajlı fiyatlar ve 50 bin TL 12 Ay 0 faiz fırsatı ile Çelik Motorlu Araçlarda sahibini bekliyor. Belirtilen faiz oranı sadece 50 bin  TL’lik tutar ve 12 Ay’lık vade seçeneğinde geçerli” ifadelerini kullandı. 

GÜNLÜK 49,90 TL’ DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA DACİA DOKKER   FIRSATI

Dacia Dokker’ın günlük 49,90 TL dan başlayan fırsatlarla otomobil tutkunları ile buluştuğunu ifade eden Tutar, “Günlük 49,90 TL’ den başlayan fiyatlarla Dacia Dokker Eylül ayında müşterilerimiz ile buluşuyor. 2019 model yılı Dokker Ambiance 1.5 dCi 90 bg modelinin perakende satın alımında uygulanan 95.450 TL fiyat ile geçerlidir. Artan Ödemeli kredi kampanyası ile 40 bin  TL’den başlayan peşinat ve yıllık  yüzde 18 taksit artışları ile birinci yıl aylık bin 473 TL, ikinci yıl aylık bin 738 TL, üçüncü yıl aylık 2 bin 051 TL ve dördüncü yıl aylık 2 bin 420 TL taksit ödeme fırsatlarından müşterilerimiz yararlanabilirler.  Artan ödeme seçeneği için  yüzde 1,52 faiz oranı tüm  bayimizde müşterilerimizi bekliyor. (*Günlük ödemeler, aylık ödemelerin 30’a bölünmesi ile bulunmuştur.) Belirtilen kampanya koşulları, farklı peşinat ve günlük ödeme tutarları ile, tüm versiyonlarda geçerlidir. Yine günlük  59,90 TL’ den başlayan fiyatlarla Dacia Duster müşterilerimiz ile buluşuyor. 2019 model yılı Duster Comfort Eco-G 115 bg 4x2 modelinin perakende satın alımında uygulanan 109 bin 900 TL fiyat ile geçerlidir. Artan Ödemeli kredi kampanyası ile 40 bin TL’den başlayan peşinat ve yıllık yüzde 18 taksit artışları ile birinci yıl aylık  bin 787 TL, ikinci yıl aylık 2 bin 108 TL, üçüncü yıl aylık 2 bin 488 TL ve dördüncü yıl aylık 2 bin 936 TL taksit ödeme fırsatlarından müşterilerimiz . Belirtilen kampanya koşulları, farklı peşinat ve günlük ödeme tutarları ile, tüm versiyonlarda geçerlidir” dedi.  

HURDA TEŞVİKİYLE DUSTER ECO-G KAÇIRILMAYACAK FIRSAT 

Eylül ayında Hurda teşvikiyle 91 bin 900 TL' den başlayan fiyatlarla Konyalıların Duster Eco-G sahip olabileceklerini ifade eden Tutar, “Belirtilen başlangıç tutarı, devletin sağladığı hurda teşviki ile sınırlı sayıdaki 2019 model yılı Duster Comfort Eco-G 115 bg 4x2 modelinin perakende satın alımında geçerlidir. Belirtilen başlangıç tutarı,  yüzde 0 faiz kampanyasında geçerli değildir. Kampanya 30.09.2019 tarihine kadar geçerlidir” şeklinde konuştu.

DACİA ECO-G MODELLERİNE ÖZEL 0 FAİZ FIRSATI

Eylül ayı boyunca Dacia Eco-G modellerine özel 0 faiz fırsatı olduğuna dikkat çeken Tutar, “Eylül ayında Dacia Eco-G modellerinde avantajlı fiyatların yanında 40.000 TL 12 AY %0 faiz fırsatı ile müşterilerimizi bekliyoruz. Belirdiğimiz  faiz oranı sadece 40 bin  TL’lik tutar ve 12 Ay’lık vade seçeneğinde geçerlidir” dedi.

DACİA SANDERO’DA KAÇIRILMAYACAK FIRSAT

Eylül ayında Dacia Sandero’da kaçırılmayacak fırsatlarının da olduğunu da dikkat çeken Tutar, “Günlük 39,90  TL’den başlayan fiyatlarla Dacia Sandero Konyalılar Eylül ayında sahip olabilecekler.  2019 model yılı Sandero Ambiance 1.0 Sce 75 bg modelinin perakende satın alımında uygulanan 78 bin 500 TL fiyat ile geçerlidir. Artan Ödemeli kredi kampanyası ile 35 bin TL’den başlayan peşinat ve yıllık  yüzde 18 taksit artışları ile birinci yıl aylık  bin 143 TL, ikinci yıl aylık  bin 348 TL, üçüncü yıl aylık bin 591 TL ve dördüncü yıl aylık bin 877 TL taksit ödeme fırsatlarından yararlanabilirler” şeklinde konuştu. 

SANDERO 63 BİN 500 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA TUTKUNLARI İLE BULUŞUYOR

Hurda teşvikli Sandero 63 bin 500 TL'den başlayan fiyatlarla Dacia tutkunları ile buluştuğunu ifade eden Tutar, “Eylül ayında Sandero modeli devletin hurda teşviki ile 63.500 TL’den başlayan fiyatlarla İlgili fiyat, sınırlı sayıdaki Sandero Ambiance 1.0 Sce 75 bg otomobilin, devlet hurda teşviki ile perakende satın alımında geçerlidir. Devletin sağladığı hurda teşvikinden yararlanılmaması durumunda ilgili fiyat geçerli değildir.  Belirtilen fiyata kasko ve trafik sigortası dahil değildir. Kampanya, stoklarla sınırlı ve 30.09.2019 tarihine kadar geçerli” ifadelerini kullandı.

MUHAMMED ESAD ÇAĞLA

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner49

banner52