banner5

Okullar Tekvando Türkiye Şampiyonası Konya’da yapıldı

2018-2019 öğretim yılı Okullararası Yıldızlar Türkiye Şampiyonası 05-07 Nisan 2019 tarihleri arasında Konya’da yapıldı.

Okullar Tekvando Türkiye Şampiyonası Konya’da yapıldı

2018-2019 öğretim yılı Okullararası Yıldızlar Türkiye Şampiyonası 05-07 Nisan 2019 tarihleri arasında Konya’da yapıldı.

09 Nisan 2019 Salı 15:23
Okullar Tekvando Türkiye Şampiyonası Konya’da yapıldı

Karatay Spor ve Kongre Merkezi’nde yapılan Okullararası Yıldızlar Türkiye Şampiyonasında 55 ilden 320 sporcu etti.

KIZLARDA DERECE ALANLAR BELLİ OLDU

Şampiyona sonucunda Kızlarda; 29 kilo 1.Hayrunisa Gürbüz (İstanbul), 2.Zeynep Arzuman (İzmir), 3.Hatice Berra Yaman (Antalya), 3.Sueda Yıldız (Malatya), 33 kilo 1.Şüheda Yangın (Bilecik), 2.Esmanur Aydın (Bursa), 3.İkranur Taşoluk (İstanbul), 3.Beyzanur Çelik (Adana), 37 kilo 1.İrem Dinç (Çanakkale), 2.Rümeysa Akar (Düzce), 3.Gökçe Nur Şirin (Samsun), 3.Buse Arslan (Ankara), 41 kilo 1.Zeynep Nur Sarıçiçek (Bilecik), 2.Beyza Karabulut (Ankara), 3.Meryem Demirkol (Mersin), 3.Sueda Hergül (İzmir), 44 kilo 1.Melisa Özlü (Kayseri), 2.Rüya Diler (İstanbul), 3.Elif Beyza Tuna (Tokat), 3.Nazlıcan Sömek (Mersin), 47 kilo 1.Begüm Zeynep Taşkın (İstanbul), 2.Aleyna Şenyurt (İstanbul), 3.Buse Sertel (Tekirdağ), 3.Fatma Betül Kasım (İstanbul), 51 kilo 1.Büşra Öztürk (Muğla), 2.Seval Kahraman (Niğde), 3.Nisanur Alkan (Ankara), 3.Kardelen Güngör (İzmir), 55 kilo 1.Havin Zehra Baltaş (Edirne), 2.Büşra Öztürk (Kayseri), 3.Berfin Gökalp (Bursa), 3.Berra Nur Aktaş (İstanbul), 59 kilo 1.Hatice Pınar Yiğitalp (İzmir), 2.Melisa Ateş (İstanbul), 3.Zehra Kaygısız (Kayseri), 3.Elif Becel (Mersin), +59 kilo 1.Begüm Kavukluoğlu (Kastamonu), 2.Livanur Tiryakioğlu (Zonguldak), 3.Yaren Uzuncavdar (İstanbul), 3.Asya Açıkgöz (Mersin) oldu.

ERKEKLERDE DERECE ALANLAR ŞU ŞEKİLDE…

Erkeklerde 33 kilo 1.Mehmet Buğra Bola (Ankara), 2.Furkan Ubeyde Çamoğlu (Gaziantep), 3.Yunus Emre Demirbozan (İstanbul), 3.Kaan Yelaldı (İzmir), 37 kilo 1.Yuşa Arif Karaca (İstanbul), 2.Hamza Osman Aydoğan (Ankara), 3.Muhammed Can Mandollu (Bilecik), 3.Berk Yumak (Samsun), 41 kilo İsmail Duha Özmen (İzmir), 2.Hasan Ayaz (Malatya), 3.Yusuf Emin Yılmaz (Sakarya), 3.Furkan Kurt (Bursa), 45 kilo 1.Alihan Kuru (Samsun), 2.Semih Patan (İstanbul), 3.Yunus Emre Attar (Şanlıurfa), 3.Doğan Çaykıran (Ordu), 49 kilo 1.Ahmet Eren Güneş (Bursa), 2.Muhammed Ali Damar (Niğde), 3.Mehmet Emirhan Hayta (Malatya), 3.Samet Tatlı (Sakarya), 53 kilo 1.Alperen Ayaz (Tekirdağ), 2.Emre Sırıkay (Ankara), 3.İbrahim Halil Çelik (Şanlıurfa), 3.Abdülkadir İnan (Niğde), 57 kilo 1. Buğra Murat Şafak (Ankara), 2.Ömer Faruk Körpe (Ankara), 3.Melih Herdili (Malatya), 3.Mahmut Saltuk Kılıçay (Antalya), 61 kilo 1.Rahman Beran Şimşek (Ankara), 2.Şahin Zeki Solak (İstanbul), 3.Ömer Çayır (İstanbul), 3.Atilla Tunca (İstanbul), 65 kilo 1.Serdar Sabit Güngör (İzmir), 2.Semih İlke Akıcı (İzmir), 3.Serhat Özyer (Ordu), 3.Doğaner Gocal (Düzce), +65 kilo 1.Mehmet Efe Özdemir (İzmir), 2.Musab Aydın (Konya), 3.Faikcan Memiş (İzmir), 3.Ali Hamza Koç (Malatya) oldu.

SPOR SERVİSİ

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.