banner5

Bugün hangi maçlar kangi kanalda

Bugün oynanacak uluslararası ve lig maçlarının yayın saatleri ve kanalları..

Bugün hangi maçlar kangi kanalda

Bugün oynanacak uluslararası ve lig maçlarının yayın saatleri ve kanalları..

08 Aralık 2013 Pazar 09:00
Bugün hangi maçlar kangi kanalda
İşte sahadan.com'un katkılarıyla bugün oynanacak tüm futbol maçları ve yayın kanalları..

8 ARALIK PAZAR

08:00 Melbourne Victory vs Newcastle Jets BT Sport 1 / HD

11:30 Rostov vs Spartak Moscow NTV Russia , Sport 1 (Ukr) , Sport Plus (russia) , NTV Plus Nash Futbol

13:00 Alcorcon vs Granada Al Jazeera Sport +8 , C+ Liga (esp) / HD, OTE Sport 1

13:00 Qabala vs Simurq Idman TV

13:00 Qarabağ Ağdam vs Neftchi PFC Baku Idman TV

13:15 Moreirense vs Santa Clara Sport TV Live / HD

13:30 Akhisar Bld. vs Torku Konyaspor LİG TV / HD

13:30 Balıkesirspor vs Karşıyaka TRT Spor (TRT 3) , TRT HD

13:30 Heerenveen vs Feyenoord Sport 1 (Hun) , Polsat Sport Extra / HD , Sport 1 (Ukr) , SportKlub (Srb) / HD , Al Jazeera Sport +1 , SportKlub (Slovenia) , SportKlub (Croatia) , SportDigital.tv , Sport 2 (Cze/Svk) , C+ Liga Campeones / HD , Fog TV (Digiturk 69) , C More Live (nor/swe) / HD , FOX Sports Eredivisie 1 HD , Fox Sports (italy) / HD

13:30 Roma vs Fiorentina C+ Sport (Poland) , Sport + (France) , Sport TV1 / HD , Sky Calcio 1 / HD , Sky Super Calcio , Al Jazeera Sport +7 , Canal 9 (Den) , Digi Sport 1 (romania) , C+ Futbol (Spain) , bTV Action , Arena Sport 4 (serbia) , OTE Sport 2 , beIN Sport 2 / HD , Setanta Sports Euro Asia , NTV Plus Futbol / HD , TV4 Sport Xtra HD (swe) , C More Fotball (nor) / HD , Arena Sport 4 / HD (cro) , Fox Sports 2 HD (ned) , BT Sport 2 / HD , Digi Sport 1 (cze/svk) , Futbol 2 (ukraine)

14:00 Cambridge vs Sheffield United Sport 2 (Hun) , Sport TV1 / HD , Nova Sport (Cze) , TV10 Sweden , BT Sport 1 / HD , SportKlub 3 (croatia) , SportKlub 3 (serbia) , SportKlub 3 (slovenia)

14:00 Dinamo Moscow vs Amkar NTV Plus Nash Futbol

14:00 Lokomotiv Plovdiv vs Botev Plovdiv TV7 Bulgaria

14:30 Aalen vs Paderborn Sky Bundesliga

14:30 Energie Cottbus vs Ingolstadt Sky Bundesliga , OTE Sport 5

14:30 Sandhausen vs Greuther Fürth Sky Bundesliga , Eurosport 2 Nordic , Eurosport 2 (ne) / HD

14:30 Terek vs Tom NTV Plus Futbol 2 / HD

15:00 Bordeaux vs Lille Sport TV2 / HD , TV4 Sport (sweden) , Al Jazeera Sport +6 , ESPN (uk & ie) / HD , Dolce Sport 2 / HD , Arena Sport 2 (serbia) , Sport 1 (russia) , beIN Sport 1 / HD , Fox Sports Plus (italy) / HD

15:00 PAOK vs Apollon Smirnis Nova Sports 2 [Hellas] , Nova Sports 2 (cyprus)

15:00 Randers FC vs Esbjerg Canal 8 Sport (den)

15:30 Fulham vs Aston Villa Sky Sports 1 (uk) , SportKlub (Srb) / HD , Diema , SportKlub (Slovenia) , SportKlub (Croatia) , Viasat Sport Baltic , Viasat Football (Swe) , Sky Sport 1 (germany) / HD1 , Digi Sport 1 (hun) , Al Jazeera Sport +9 , Al Jazeera Sport +10 , LİG TV 3 / HD , OTE Sport 1 , C+ Liga Campeones / HD , TV3 Sport 2 (den) / HD , C+ Family (poland) / HD , Fox Sports 2 HD (ned) , TV2 Sport Premium HD , Slovak Sport TV2 , NTV Plus Sport Hit / HD , Benfica TV2 , Futbol 2 (ukraine) , MTV Sport 1 (finland)

15:30 Go Ahead Eagles vs PEC Zwolle FOX Sports Eredivisie 3 HD

15:30 Groningen vs ADO Den Haag FOX Sports Eredivisie 1 HD

15:30 Oud-Heverlee Leuven vs Standard Liege SportKlub (Pol) , A La Carte 1 , SporKlub 2 / HD

16:00 Auxerre vs Nancy France 3 Bourgogne , France 3 Lorraine

16:00 Bursaspor vs Gençlerbirliği LİG TV / HD

16:00 CSKA Sofia vs Pirin Gotse Delchev News 7 (bulgaria)

16:00 Cagliari vs Genoa Sky Calcio 2 / HD , OTE Sport 2 , Arena Sport 1 / HD (cro)

16:00 Dinamo Zagreb vs NK Osijek Arena Sport 3 / HD (cro)

16:00 Karabükspor vs Kayserispor LİG TV 2 / HD

16:00 Sampdoria vs Catania Sky Calcio 3 / HD , Digi Sport 2 (svk) , OTE Sport 4

16:00 Sassuolo vs Chievo Sky Calcio 5 / HD , Al Jazeera Sport +2 , Digi Sport 2 (romania)

16:00 Tamworth vs Bristol City ITV 1 / HD , Sport 2 (Hun) , UTV (ulster) / HD , Nova Sport (Cze) , TV10 Sweden , SportKlub 3 (croatia) , SportKlub 3 (serbia) , SportKlub 3 (slovenia)

16:00 Torino vs Lazio Sky Sport 1 (Italia) , Sport + (France) , Sport TV1 / HD , Sky Calcio 1 / HD , Al Jazeera Sport +7 , Canal 9 (Den) , Digi Sport 1 (romania) , C+ Futbol (Spain) , Dolce Sport / HD , bTV Action , Arena Sport 4 (serbia) , OTE Sport 2 , Setanta Sports Euro Asia , NTV Plus Futbol / HD , TV4 Sport Xtra HD (swe) , Arena Sport 4 / HD (cro) , BT Sport 2 / HD , Digi Sport 1 (cze/svk) , Futbol 1 (ukraine)

16:00 Verona vs Atalanta Sky Calcio 4 / HD , Ring.bg , Al Jazeera Sport +5 , Arena Sport 3 (serbia) , Digi Sport 3 (romania) , beIN Sport 2 / HD , C More Fotball (nor) / HD , C More Sport (swe) , C More Sport (fin/swe) HD , Foot+ 24/24

16:30 Freiburg vs Wolfsburg TRT Spor (TRT 3) , Sport TV3 / HD , Sky Bundesliga , Eurosport 2 Nordic , TRT HD , NTV Plus Futbol 2 / HD , AD Sports 2 HD , OTE Sport 5 , BT Sport 1 / HD , Eurosport 2 (ne) / HD , Neo Prime (india)

16:30 Podbeskidzie Bielsko vs Zawisza Bydgoszcz C+ Sport (Poland) , Polsat Sport Extra / HD

17:00 Jagodina vs Radnicki 1923 Kragujevac Arena Sport 2 (serbia)

17:15 Atromitos vs OFI Nova Sports 4 [Hellas]

17:15 Panthrakikos vs PAS Giannina Nova Sports 7 (Hellas)

17:15 Xanthi vs Veria Nova Sports 2 [Hellas] , Nova Sports 2 (cyprus)

17:30 Midtjylland vs AGF Aarhus TV3 Sport 1 (den) / HD

17:30 Roda vs Heracles FOX Sports Eredivisie 1 HD

17:30 Videoton vs Ferencvaros Magyar 1 (M1)

17:30 Wolfsberger AC vs Rapid Wien Sky Sport Austria , SporKlub 2 / HD

18:00 Anagennisi Karditsas vs Vataniakos OTE Sport 4

18:00 Arsenal vs Everton C+ Sport (France) , Sky Sports 1 (uk) , SportKlub (Srb) / HD , Diema , SportKlub (Slovenia) , SportKlub (Croatia) , Viasat Sport Baltic , Viasat Football (Swe) , Sky Sport 1 (germany) / HD1 , Digi Sport 1 (hun) , Al Jazeera Sport +9 , Al Jazeera Sport +10 , Idman TV , Nova Sport (Bul) , LİG TV 3 / HD , OTE Sport 1 , Sport Plus (russia) , NTV Plus Futbol / HD , Canal+ 1 (esp) HD , TV3 Sport 2 (den) / HD , C+ Family (poland) / HD , Fox Sports 2 HD (ned) , Fox Sports (italy) / HD , TV2 Sport Premium HD , Benfica TV2 , Futbol 1 (ukraine) , MTV Sport 1 (finland)

18:00 Bastia vs Lyon Al Jazeera Sport +6 , ESPN (uk & ie) / HD , Sport 1 (russia) , beIN Sport 1 / HD , Setanta Sports Euro Asia , TV4 Sport Xtra HD (swe) , Digi Sport 1 (cze/svk)

18:00 Gimnastic Tarragona vs Valencia Sport TV2 / HD , Al Jazeera Sport +8 , C+ Liga (esp) / HD , Arena Sport 3 (serbia) , Digi Sport 2 (romania) , OTE Sport 2 , Digi Sport 2 (hun) , Canal 8 Sport (den) , C More Fotball (nor) / HD , C More Sport (swe) , C More Sport (fin/swe) HD , Arena Sport 3 / HD (cro)

18:00 Koper vs Olimpija Slovenia TV2

18:00 Las Palmas vs Almeria Al Jazeera Sport +2 , C+ Liga (esp) / HD , C+ Liga Multi / HD

18:00 Toulouse vs Montpellier Al Jazeera Sport +4 , beIN Sport Max 3 , Sport TV Live / HD

18:30 Eintracht Braunschweig vs Hertha Berlin Sky Super Calcio , Sky Bundesliga , TRT Haber , TRT HD , C+ Futbol (Spain) , NTV Plus Futbol 2 / HD , Foot+ 24/24 , OTE Sport 5 , BT Sport 1 / HD , Neo Prime (india) , Futbol 2 (ukraine)

18:30 Pandurii Targu Jiu vs Universitatea Cluj Digi Sport 1 (romania)

19:00 Boluspor vs İst.Büyükşehir Bld. TRT Spor (TRT 3)

19:00 Ceahlaul vs Viitorul Constanta Dolce Sport / HD

19:00 Gaziantepspor vs Trabzonspor LİG TV / HD

19:00 Genk vs Lokeren Sport 2 (Hun) , SportKlub (Pol)

08.12.2013 19:00 Lechia Gdansk vs Legia Warszawa C+ Sport (Poland) , SportDigital.tv , Slovak Sport TV1

19:15 Zaragoza vs Cordoba La Sexta

19:30 Györi ETO vs Szombathelyi Haladas Sport 2 (Hun)

19:30 Kallonis vs Panathinaikos Nova Sports 1 (Hellas) , Nova Sports 1 (cyprus) , Arena Sport 4 (serbia) , Arena Sport 4 / HD (cro)

19:45 Gil Vicente vs SportingCP Sport TV1 / HD , RTP International , Sport 1 (Ukr) , Al Jazeera Sport +1 , beIN Sport Max 4 , SporKlub 2 / HD

20:00 Real Jaen vs Espanyol Sport TV2 / HD , Al Jazeera Sport +4 , C+ Liga (esp) / HD , Digi Sport 1 (hun) , Digi Sport 3 (romania) , OTE Sport 2 , C More Fotball (nor) / HD , C More Sport (swe) , C More Sport (fin/swe) HD

20:00 Rijeka vs Istra 1961 Arena Sport 3 (serbia) , Arena Sport 3 / HD (cro)

20:00 SonderjyskE vs Brondby TV3+ Denmark

21:00 Atletico Paranaense vs Vasco da Gama Arena Sport 2 (serbia) , LİG TV 3 / HD , Foot+ 24/24

21:00 Otelul Galati vs Steaua Bucarest Digi Sport 1 (romania)

21:45 Inter vs Parma Sky Sport 1 (Italia) , Sky Calcio 1 / HD , Sky Super Calcio , Al Jazeera Sport +10 , Idman TV , C+ Futbol (Spain) , bTV Action , Digi Sport 2 (romania) , Arena Sport 4 (serbia) , OTE Sport 1 , beIN Sport 1 / HD , Setanta Sports Euro Asia , Sport Plus (russia) , Canal 8 Sport (den) , NTV Plus Futbol / HD , TV4 Sport Xtra HD (swe) , Arena Sport 4 / HD (cro) , BT Sport 1 / HD , Sport TV Live / HD , Fox Sports 2 HD (ned) , Digi Sport 1 (cze/svk) , Canal 9 (norway) , Futbol 2 (ukraine)

22:00 Estudiantes vs Atletico Tigre America

22:00 Malaga vs Osasuna Sport TV2 / HD , Al Jazeera Sport +3 , C+ Liga (esp) / HD , Digi Sport 1 (hun) , OTE Sport 2 , beIN Sport 2 / HD , C More Fotball (nor) / HD , C More Sport (swe) , C More Sport (fin/swe) HD , Digi Sport 2 (svk)

22:00 Monaco vs Ajaccio C+ France , Sport TV1 / HD , Setanta Ireland , Al Jazeera Sport +6 , Viasat Football (Nor) , Arena Sport 3 (serbia) , Digi Sport 3 (romania) , Sport 1 (russia) , TV3 Sport 2 (den) / HD , C+ Family (poland) / HD , Fox Sports (italy) / HD , BT Sport 2 / HD , Futbol 1 (ukraine)

22:00 Ponferradina vs Eibar TeleDeporte , SporKlub 2 / HD

23:15 Boca Juniors vs Gimnasia La Plata TV Publica

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.