Reklam 10 saniye içinde kapanacak. Reklamı geçmek için tıklayın.

Anasayfa »

SAĞLIK

Kız bebek anneleri dikkat!
Kız bebek aksesuarları sevimlilikleriyle aklımızı başımızdan alıyor. Ancak çok yaygın kullanılan aksesuar 14 haftalık bir bebeğin boğularak ölmesine neden oldu.
Bebeğinizi diş çıkarırken bunu yapan!
Bebekler ilk altı aylık dönemden sonra ateş, halsizlik, huysuzluk ve salya akıntısı gibi sıkıntılar yaşadığı kabus dolu günlere geçiş yapabiliyor.
Kan şekeri düşünce ne yapılmalı?
Halsizlik, birden ter boşalması, baş ağrısı ve dönmesi...Bunlardan herhangi birine sahipseniz kan şekeriniz düşmüş olabilir. Peki, kan şekeri düşünce ne yapılmalı?
Fiyatı dudak uçuklattı!
Çanakkale denizinde ağlara takılan dev orkinos 2 bin 500 liraya satıldı.
Saç kıran problemine dikkat
Saç kıranın hem erkek hem de bayanlarda görülen hoş olmayan genellikle olduğu bölgede yuvarlak bozuk para büyüklüğünde meydana gelen ve parlak yapısıyla kıl köklerini etkisine alıp olduğu bölgedeki...
Baharda beslenmeye dikkat
Özel Hatem Hastanesi Beslenme ve Diyet Uzmanı Saadet Tayşi, bahar mevsiminde sağlıklı kilo verme ve beslenmenin püf noktalarını anlattı.
Bir annenin çaresizlik gözyaşları
Sakarya’da, 10 binde bir görülen SMA hastalığına yakalanan 6.5 aylık oğlunu 3 aydır kucağına alamayan anne 561 bin dolar tutan ilaçlar için gözyaşları içinde yardım istedi.
Alerjiyi basite almayın
Bahar aylarının gelmesiyle birlikte genellikle gözlerde hafif kızarma, burunda akıntı ve peş peşe gelen hapşırma krizleriyle sık sık karşılaşıldığını bildiren...
Türk kası tarih oluyor
Vücudun belirli bölgelerinde stoklanan yağların sağlığı tehdit ettiğini belirten uzmanlar, karın ve bel bölgesindeki yağları lazer liposuction ile eritmenin mümkün olduğunu söyledi.
Böbreklerinizi bitiriyor!
Prof. Dr. Murat Tuncer, günlük hayatta yaptığımız ve yavaş yavaş böbrek sağlığına ciddi zararlar veren 7 davranışı açıkladı...
Öğlen 3'ten sonra...
Sizler için derlediğimiz uyku kalitenizi arttıracak, doğruluğu bilimsel olarak kanıtlanmış, 9 maddeyi uygulayarak sizler de artık uyku kalitenizi kolayca arttırabilirsiniz.
Kırmızı eti tek tüketmeyin!
Uzmanlar, çok miktarda et tüketiminin sağlığa zararlı olduğunu ve etin mutlaka yeşil yapraklı sebze ile tüketilmesi gerektiğini söyledi.
20'likler çenenizi bozmasın!
Adı her ne kadar '20 yaş dişi' olsa da, daha ileri yaşlarda da çıkmaya çalışan, kişiye acı veren dişler büyük sorun yaratıyor.
Peynir yiyenler zayıflıyor
Peynir yiyenler kolay zayıflıyor
Panik bozukluğa dikkat
Ruh Sağlığı Hastalıkları Uzmanı Dr. Abdurrahman Mustafa Üçüncü, panik bozukluğa 20-40 yaş arasında daha sık rastlandığını belirtti.
Sağlıkta marka olduk
Sağlık Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Yeşilyurt, “ Sağlıkta Türkiye marka olmayı başarmıştır. Ülkemizde verilen sağlık hizmetine dünya ülkeleri gıpta ederek bakmaya başlamışlardır" dedi
Her derde deva içecek
Uzm. Dr. Mahmut Demirci, “22 Mart Dünya Su Günü” öncesinde suyun yararları hakkında bilgi verdi.
Merdiven altı ürünler kanser yapıyor!
Sağlık Bakanlığı'na bağlı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu'nu (TITCK) kozmetik ürünlerinin yüzde 80'inden fazlasının mevzuata aykırı ya da güvensiz olduğunu açıkladı.
İdeal uyku süresi 7-9 saat
Depresyonun kişinin ruhsal halini derinden etkileyen, sosyal ve mesleki alanlarda büyük sıkıntılar oluşturan en yaygın psikiyatrik hastalıklardan biri.
Metabolizmanızı canlandırın!
Pek çok insan gün içinde yoğunluktan, unutkanlıktan ya da farklı sıvı içecekleri sık tükettiği için yeterli su tüketemiyor.
 1  2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  12  13  14  15      
Gazeteler
Gazeteler
Düğün Fotoğrafçısı