Anasayfa »

EĞİTİM

SEDEP değerler meclisi toplandı
Selçuklu Değerler Eğitimi Projesi (SEDEP) Değerler Meclisi 2016-2017 eğitim-öğretim yılının ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi.
Üniversite sınavı kalkıyor mu?
19 Aralık pazartesi günü itibariyle gündeme gelen YGS kalkıyor mu? haberleri günün en çok konuşulanları listesine girdi. Peki Üniversitelere sınavsız mı girilecek? İşte tüm detaylar
Hain saldırı sonrası bu anons yapılıyor!
Kayseri'de meydana gelen patlamanın ardından yaralılar için kan anonsu yapılıyor.
Fen Fakültesi'nin kalitesi FEDEK ile artacak
Fen, Edebiyat, Fen-Edebiyat, Dil ve Tarih-Coğrafya Fakülteleri Öğretim Programları Değerlendirme ve Akreditasyon Derneği (FEDEK) tarafından Selçuk Üniversitesi Fen Fakültesi’nden biyoloji, fizik...
İHH, Suriye’ye 2 bin ton un gönderdi
İHH Hatay Ofisi Basın Danışmanı Burak Karacaoğlu yaptığı açıklamada, İHH tarafından yapılan acil un yardımı çağrısından sonra Türkiye’nin birçok kentinden ulaştırılan...
Okul öncesi eğitimde büyük başarı
Akşehir ilçesi, yapılan çalışmalarla okul öncesi okullaşma oranında Konya’da lider ilçe oldu.
SEDEP öğretmen ve öğrenci seminerleriyle devam ediyor
Selçuklu Değerler Eğitimi Projesi (SEDEP) eğitim seminerleri kapsamında Eğitimci Musa Mert öğrenci ve öğretmenlerle buluştu.
KPSS ortaöğretim memurluk sınav sonucu açıklandı!
20 Kasım ortaöğretim KPSS sınav sonucu açıklandı Milyonlarca memur adayının girdiği 2016 KPSS ortaöğretim sınav sonucuyla ilgili tüm gelişmeler haberimizde
Özel Türmak'ta meslek seçimi semineri
Özel Türmak Okulları Anadolu Lisesi öğrencilerine mesleki tanıtım günleri etkinlikleri kapsamında meslek seçimi semineri gerçekleştirdi.
TED’li öğrenciler kitap okuyor
TED Konya Koleji öğrencilerinin her yıl düzenli olarak yürüttüğü kitap okuma etkinliği, Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğünün de desteklediği Ekip 42 çalışma programı doğrultusunda devam ediyor.
Şuurlu Öğretmenler'den eğitim şurası
Şuurlu Öğretmenler Derneği (ÖĞ-DER) Konya Şubesi tarafından düzenlenen İl Eğitim Şurası, 10 Aralık tarihinde Ticaret Odası Konferans Salonu'nda gerçekleştirilecek.
'Kaymakamı şehit edenler Kürtlere zulüm ettiler'
Derik Kaymakamı Muhammet Fatih Safitürk'ün makamında düzenlenen saldırıda şehit edilmesinin ardından ilçedeki vatandaşların teröre tepkisi dinmiyor.
TED Koleji'nde hizmet içi eğitim verildi
TED Konya Koleji'nde, okul öğretmenlerine yönelik hizmet içi eğitim Eğitim Necmettin Erbakan Üniversitesi Eğitim Yönetimi Teftişi Planlaması ve Ekonomisi Anabilim Dalı Bölümü Öğretim Üyesi aynı...
Ortaokullar arası kültür ve bilgi yarışması yapıldı
Halkapınar'da ortaokullar arası genel kültür ve bilgi yarışması düzenlendi.
'Kardeşlik duygusu pekişti'
SEDEP kapsamında düzenlenen “Yalnız Değilsiniz” etkinliği kapsamında Eşrefoğlu İlkokulu öğrencileri, Ova Un İlkokulu Geçici Öğrenci Eğitim Merkezi’nde eğitim alan Suriyeli öğrencileri ziyaret etti.
Arakanlı öğrencilere eğitimde kucak açtık
Türkiye Diyanet Vakfı Genel Müdürü Mustafa Tutkun, Vakıf olarak Bangladeş, Malezya, Pakistan ve Türkiye’de toplam 3 bin 134 Arakanlı öğrenciye eğitim verdiklerini kaydetti
TED Koleji'nde geri dönüşüm eğitimi
Dünyada ve ülkemizde son yıllarda önemli bir yere sahip olan geri dönüşüm hakkındaTED Konya Koleji öğrencilerine okul Fen Bilimleri öğretmeni Nisa Pullu tarafından bir sunum gerçekleştirildi.
"Eğitim bütçesi bir önceki yıla göre 10 kat arttı"
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Süreyya Sadi Bilgiç, son derece verimli, sakin, komisyon üyesi olan ve olmayan milletvekillerinin katılımıyla bir bütçe maratonunu tamamladıklarını söyledi.
1,5 milyon öğrencinin ter döküyor
1 milyon 371 bin öğrencinin katılacağı Anadolu Üniversitesi 2016-2017 yılı Açıköğretim Programları Güz Dönemi ara sınavları başladı.
Üniversitelerden bilimsel projelere destek
Yükseköğretim Kurumları Bilimsel Araştırma Projeleri Hakkında Yönetmeliğine göre, üniversiteler ve yüksek teknoloji enstitüleri bilimsel araştırma projelerine destekte bulunacak.
 2  3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  13  14  15  16      
Gazeteler
Gazeteler
Düğün Fotoğrafçısı