Reklam 10 saniye içinde kapanacak. Reklamı geçmek için tıklayın.

Anasayfa »

EĞİTİM

SEDEP öğretmen ve öğrenci seminerleriyle devam ediyor
Selçuklu Değerler Eğitimi Projesi (SEDEP) eğitim seminerleri kapsamında Eğitimci Musa Mert öğrenci ve öğretmenlerle buluştu.
KPSS ortaöğretim memurluk sınav sonucu açıklandı!
20 Kasım ortaöğretim KPSS sınav sonucu açıklandı Milyonlarca memur adayının girdiği 2016 KPSS ortaöğretim sınav sonucuyla ilgili tüm gelişmeler haberimizde
Özel Türmak'ta meslek seçimi semineri
Özel Türmak Okulları Anadolu Lisesi öğrencilerine mesleki tanıtım günleri etkinlikleri kapsamında meslek seçimi semineri gerçekleştirdi.
TED’li öğrenciler kitap okuyor
TED Konya Koleji öğrencilerinin her yıl düzenli olarak yürüttüğü kitap okuma etkinliği, Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğünün de desteklediği Ekip 42 çalışma programı doğrultusunda devam ediyor.
Şuurlu Öğretmenler'den eğitim şurası
Şuurlu Öğretmenler Derneği (ÖĞ-DER) Konya Şubesi tarafından düzenlenen İl Eğitim Şurası, 10 Aralık tarihinde Ticaret Odası Konferans Salonu'nda gerçekleştirilecek.
'Kaymakamı şehit edenler Kürtlere zulüm ettiler'
Derik Kaymakamı Muhammet Fatih Safitürk'ün makamında düzenlenen saldırıda şehit edilmesinin ardından ilçedeki vatandaşların teröre tepkisi dinmiyor.
TED Koleji'nde hizmet içi eğitim verildi
TED Konya Koleji'nde, okul öğretmenlerine yönelik hizmet içi eğitim Eğitim Necmettin Erbakan Üniversitesi Eğitim Yönetimi Teftişi Planlaması ve Ekonomisi Anabilim Dalı Bölümü Öğretim Üyesi aynı...
Ortaokullar arası kültür ve bilgi yarışması yapıldı
Halkapınar'da ortaokullar arası genel kültür ve bilgi yarışması düzenlendi.
'Kardeşlik duygusu pekişti'
SEDEP kapsamında düzenlenen “Yalnız Değilsiniz” etkinliği kapsamında Eşrefoğlu İlkokulu öğrencileri, Ova Un İlkokulu Geçici Öğrenci Eğitim Merkezi’nde eğitim alan Suriyeli öğrencileri ziyaret etti.
Arakanlı öğrencilere eğitimde kucak açtık
Türkiye Diyanet Vakfı Genel Müdürü Mustafa Tutkun, Vakıf olarak Bangladeş, Malezya, Pakistan ve Türkiye’de toplam 3 bin 134 Arakanlı öğrenciye eğitim verdiklerini kaydetti
TED Koleji'nde geri dönüşüm eğitimi
Dünyada ve ülkemizde son yıllarda önemli bir yere sahip olan geri dönüşüm hakkındaTED Konya Koleji öğrencilerine okul Fen Bilimleri öğretmeni Nisa Pullu tarafından bir sunum gerçekleştirildi.
"Eğitim bütçesi bir önceki yıla göre 10 kat arttı"
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Süreyya Sadi Bilgiç, son derece verimli, sakin, komisyon üyesi olan ve olmayan milletvekillerinin katılımıyla bir bütçe maratonunu tamamladıklarını söyledi.
1,5 milyon öğrencinin ter döküyor
1 milyon 371 bin öğrencinin katılacağı Anadolu Üniversitesi 2016-2017 yılı Açıköğretim Programları Güz Dönemi ara sınavları başladı.
Üniversitelerden bilimsel projelere destek
Yükseköğretim Kurumları Bilimsel Araştırma Projeleri Hakkında Yönetmeliğine göre, üniversiteler ve yüksek teknoloji enstitüleri bilimsel araştırma projelerine destekte bulunacak.
2016 TEOG sınav sonucu ne zaman açıklanacak?
23 Kasım çarşamba günü MEB tarafından düzenlenen TEOG sınav sonucu ne zaman açıklanacak? soruları sorulmaya başlandı.
SEDEP Çalıştayı gerçekleştirildi
Konya’da Selçuklu Değerler Eğitimi Projesi (SEDEP) kapsamında SEDEP çalıştayı ve sergi etkinliği gerçekleştirildi.
KONER, öğretmenleri bir araya getirdi
Konya Ermenekliler Derneği( KONER) Öğretmenler Günü nedeniyle dernek binasında dernek üyesi öğretmenlerle, dernek üyelerinin öğretmen eşlerini buluşturdu.
Okul Aile Birliği sürpriz yaptı
Hadimi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi okul aile birliği yöneticileri öğretmenleri unutmadı.
KTO Karatay, bilimsel çalışmaları destekliyor
Bilimsel çalışmalara verdiği önemi düzenlediği panel ve sempozyumlarla her fırsatta ortaya koyan Konya Ticaret Odası (KTO) Karatay Üniversitesi,...
SEDEP'e destekleri için öğretmenlere teşekkür
Öğrencilerle buluşan Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Selçuklu Değerler Eğitimi Projesi’ne (SEDEP) katkılarından dolayı öğretmenlere teşekkür etti
 1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  11  12  13      
Gazeteler
Gazeteler
Düğün Fotoğrafçısı