Bugün hangi maçlar kangi kanalda

Bugün hangi maçlar kangi kanalda

08 Aralık 2013 Pazar 11:00

Bugün oynanacak uluslararası ve lig maçlarının yayın saatleri ve kanalları..


İşte sahadan.com'un katkılarıyla bugün oynanacak tüm futbol maçları ve yayın kanalları..

8 ARALIK PAZAR

08:00 Melbourne Victory vs Newcastle Jets BT Sport 1 / HD

11:30 Rostov vs Spartak Moscow NTV Russia , Sport 1 (Ukr) , Sport Plus (russia) , NTV Plus Nash Futbol

13:00 Alcorcon vs Granada Al Jazeera Sport +8 , C+ Liga (esp) / HD, OTE Sport 1

13:00 Qabala vs Simurq Idman TV

13:00 Qarabağ Ağdam vs Neftchi PFC Baku Idman TV

13:15 Moreirense vs Santa Clara Sport TV Live / HD

13:30 Akhisar Bld. vs Torku Konyaspor LİG TV / HD

13:30 Balıkesirspor vs Karşıyaka TRT Spor (TRT 3) , TRT HD

13:30 Heerenveen vs Feyenoord Sport 1 (Hun) , Polsat Sport Extra / HD , Sport 1 (Ukr) , SportKlub (Srb) / HD , Al Jazeera Sport +1 , SportKlub (Slovenia) , SportKlub (Croatia) , SportDigital.tv , Sport 2 (Cze/Svk) , C+ Liga Campeones / HD , Fog TV (Digiturk 69) , C More Live (nor/swe) / HD , FOX Sports Eredivisie 1 HD , Fox Sports (italy) / HD

13:30 Roma vs Fiorentina C+ Sport (Poland) , Sport + (France) , Sport TV1 / HD , Sky Calcio 1 / HD , Sky Super Calcio , Al Jazeera Sport +7 , Canal 9 (Den) , Digi Sport 1 (romania) , C+ Futbol (Spain) , bTV Action , Arena Sport 4 (serbia) , OTE Sport 2 , beIN Sport 2 / HD , Setanta Sports Euro Asia , NTV Plus Futbol / HD , TV4 Sport Xtra HD (swe) , C More Fotball (nor) / HD , Arena Sport 4 / HD (cro) , Fox Sports 2 HD (ned) , BT Sport 2 / HD , Digi Sport 1 (cze/svk) , Futbol 2 (ukraine)

14:00 Cambridge vs Sheffield United Sport 2 (Hun) , Sport TV1 / HD , Nova Sport (Cze) , TV10 Sweden , BT Sport 1 / HD , SportKlub 3 (croatia) , SportKlub 3 (serbia) , SportKlub 3 (slovenia)

14:00 Dinamo Moscow vs Amkar NTV Plus Nash Futbol

14:00 Lokomotiv Plovdiv vs Botev Plovdiv TV7 Bulgaria

14:30 Aalen vs Paderborn Sky Bundesliga

14:30 Energie Cottbus vs Ingolstadt Sky Bundesliga , OTE Sport 5

14:30 Sandhausen vs Greuther Fürth Sky Bundesliga , Eurosport 2 Nordic , Eurosport 2 (ne) / HD

14:30 Terek vs Tom NTV Plus Futbol 2 / HD

15:00 Bordeaux vs Lille Sport TV2 / HD , TV4 Sport (sweden) , Al Jazeera Sport +6 , ESPN (uk & ie) / HD , Dolce Sport 2 / HD , Arena Sport 2 (serbia) , Sport 1 (russia) , beIN Sport 1 / HD , Fox Sports Plus (italy) / HD

15:00 PAOK vs Apollon Smirnis Nova Sports 2 [Hellas] , Nova Sports 2 (cyprus)

15:00 Randers FC vs Esbjerg Canal 8 Sport (den)

15:30 Fulham vs Aston Villa Sky Sports 1 (uk) , SportKlub (Srb) / HD , Diema , SportKlub (Slovenia) , SportKlub (Croatia) , Viasat Sport Baltic , Viasat Football (Swe) , Sky Sport 1 (germany) / HD1 , Digi Sport 1 (hun) , Al Jazeera Sport +9 , Al Jazeera Sport +10 , LİG TV 3 / HD , OTE Sport 1 , C+ Liga Campeones / HD , TV3 Sport 2 (den) / HD , C+ Family (poland) / HD , Fox Sports 2 HD (ned) , TV2 Sport Premium HD , Slovak Sport TV2 , NTV Plus Sport Hit / HD , Benfica TV2 , Futbol 2 (ukraine) , MTV Sport 1 (finland)

15:30 Go Ahead Eagles vs PEC Zwolle FOX Sports Eredivisie 3 HD

15:30 Groningen vs ADO Den Haag FOX Sports Eredivisie 1 HD

15:30 Oud-Heverlee Leuven vs Standard Liege SportKlub (Pol) , A La Carte 1 , SporKlub 2 / HD

16:00 Auxerre vs Nancy France 3 Bourgogne , France 3 Lorraine

16:00 Bursaspor vs Gençlerbirliği LİG TV / HD

16:00 CSKA Sofia vs Pirin Gotse Delchev News 7 (bulgaria)

16:00 Cagliari vs Genoa Sky Calcio 2 / HD , OTE Sport 2 , Arena Sport 1 / HD (cro)

16:00 Dinamo Zagreb vs NK Osijek Arena Sport 3 / HD (cro)

16:00 Karabükspor vs Kayserispor LİG TV 2 / HD

16:00 Sampdoria vs Catania Sky Calcio 3 / HD , Digi Sport 2 (svk) , OTE Sport 4

16:00 Sassuolo vs Chievo Sky Calcio 5 / HD , Al Jazeera Sport +2 , Digi Sport 2 (romania)

16:00 Tamworth vs Bristol City ITV 1 / HD , Sport 2 (Hun) , UTV (ulster) / HD , Nova Sport (Cze) , TV10 Sweden , SportKlub 3 (croatia) , SportKlub 3 (serbia) , SportKlub 3 (slovenia)

16:00 Torino vs Lazio Sky Sport 1 (Italia) , Sport + (France) , Sport TV1 / HD , Sky Calcio 1 / HD , Al Jazeera Sport +7 , Canal 9 (Den) , Digi Sport 1 (romania) , C+ Futbol (Spain) , Dolce Sport / HD , bTV Action , Arena Sport 4 (serbia) , OTE Sport 2 , Setanta Sports Euro Asia , NTV Plus Futbol / HD , TV4 Sport Xtra HD (swe) , Arena Sport 4 / HD (cro) , BT Sport 2 / HD , Digi Sport 1 (cze/svk) , Futbol 1 (ukraine)

16:00 Verona vs Atalanta Sky Calcio 4 / HD , Ring.bg , Al Jazeera Sport +5 , Arena Sport 3 (serbia) , Digi Sport 3 (romania) , beIN Sport 2 / HD , C More Fotball (nor) / HD , C More Sport (swe) , C More Sport (fin/swe) HD , Foot+ 24/24

16:30 Freiburg vs Wolfsburg TRT Spor (TRT 3) , Sport TV3 / HD , Sky Bundesliga , Eurosport 2 Nordic , TRT HD , NTV Plus Futbol 2 / HD , AD Sports 2 HD , OTE Sport 5 , BT Sport 1 / HD , Eurosport 2 (ne) / HD , Neo Prime (india)

16:30 Podbeskidzie Bielsko vs Zawisza Bydgoszcz C+ Sport (Poland) , Polsat Sport Extra / HD

17:00 Jagodina vs Radnicki 1923 Kragujevac Arena Sport 2 (serbia)

17:15 Atromitos vs OFI Nova Sports 4 [Hellas]

17:15 Panthrakikos vs PAS Giannina Nova Sports 7 (Hellas)

17:15 Xanthi vs Veria Nova Sports 2 [Hellas] , Nova Sports 2 (cyprus)

17:30 Midtjylland vs AGF Aarhus TV3 Sport 1 (den) / HD

17:30 Roda vs Heracles FOX Sports Eredivisie 1 HD

17:30 Videoton vs Ferencvaros Magyar 1 (M1)

17:30 Wolfsberger AC vs Rapid Wien Sky Sport Austria , SporKlub 2 / HD

18:00 Anagennisi Karditsas vs Vataniakos OTE Sport 4

18:00 Arsenal vs Everton C+ Sport (France) , Sky Sports 1 (uk) , SportKlub (Srb) / HD , Diema , SportKlub (Slovenia) , SportKlub (Croatia) , Viasat Sport Baltic , Viasat Football (Swe) , Sky Sport 1 (germany) / HD1 , Digi Sport 1 (hun) , Al Jazeera Sport +9 , Al Jazeera Sport +10 , Idman TV , Nova Sport (Bul) , LİG TV 3 / HD , OTE Sport 1 , Sport Plus (russia) , NTV Plus Futbol / HD , Canal+ 1 (esp) HD , TV3 Sport 2 (den) / HD , C+ Family (poland) / HD , Fox Sports 2 HD (ned) , Fox Sports (italy) / HD , TV2 Sport Premium HD , Benfica TV2 , Futbol 1 (ukraine) , MTV Sport 1 (finland)

18:00 Bastia vs Lyon Al Jazeera Sport +6 , ESPN (uk & ie) / HD , Sport 1 (russia) , beIN Sport 1 / HD , Setanta Sports Euro Asia , TV4 Sport Xtra HD (swe) , Digi Sport 1 (cze/svk)

18:00 Gimnastic Tarragona vs Valencia Sport TV2 / HD , Al Jazeera Sport +8 , C+ Liga (esp) / HD , Arena Sport 3 (serbia) , Digi Sport 2 (romania) , OTE Sport 2 , Digi Sport 2 (hun) , Canal 8 Sport (den) , C More Fotball (nor) / HD , C More Sport (swe) , C More Sport (fin/swe) HD , Arena Sport 3 / HD (cro)

18:00 Koper vs Olimpija Slovenia TV2

18:00 Las Palmas vs Almeria Al Jazeera Sport +2 , C+ Liga (esp) / HD , C+ Liga Multi / HD

18:00 Toulouse vs Montpellier Al Jazeera Sport +4 , beIN Sport Max 3 , Sport TV Live / HD

18:30 Eintracht Braunschweig vs Hertha Berlin Sky Super Calcio , Sky Bundesliga , TRT Haber , TRT HD , C+ Futbol (Spain) , NTV Plus Futbol 2 / HD , Foot+ 24/24 , OTE Sport 5 , BT Sport 1 / HD , Neo Prime (india) , Futbol 2 (ukraine)

18:30 Pandurii Targu Jiu vs Universitatea Cluj Digi Sport 1 (romania)

19:00 Boluspor vs İst.Büyükşehir Bld. TRT Spor (TRT 3)

19:00 Ceahlaul vs Viitorul Constanta Dolce Sport / HD

19:00 Gaziantepspor vs Trabzonspor LİG TV / HD

19:00 Genk vs Lokeren Sport 2 (Hun) , SportKlub (Pol)

08.12.2013 19:00 Lechia Gdansk vs Legia Warszawa C+ Sport (Poland) , SportDigital.tv , Slovak Sport TV1

19:15 Zaragoza vs Cordoba La Sexta

19:30 Györi ETO vs Szombathelyi Haladas Sport 2 (Hun)

19:30 Kallonis vs Panathinaikos Nova Sports 1 (Hellas) , Nova Sports 1 (cyprus) , Arena Sport 4 (serbia) , Arena Sport 4 / HD (cro)

19:45 Gil Vicente vs SportingCP Sport TV1 / HD , RTP International , Sport 1 (Ukr) , Al Jazeera Sport +1 , beIN Sport Max 4 , SporKlub 2 / HD

20:00 Real Jaen vs Espanyol Sport TV2 / HD , Al Jazeera Sport +4 , C+ Liga (esp) / HD , Digi Sport 1 (hun) , Digi Sport 3 (romania) , OTE Sport 2 , C More Fotball (nor) / HD , C More Sport (swe) , C More Sport (fin/swe) HD

20:00 Rijeka vs Istra 1961 Arena Sport 3 (serbia) , Arena Sport 3 / HD (cro)

20:00 SonderjyskE vs Brondby TV3+ Denmark

21:00 Atletico Paranaense vs Vasco da Gama Arena Sport 2 (serbia) , LİG TV 3 / HD , Foot+ 24/24

21:00 Otelul Galati vs Steaua Bucarest Digi Sport 1 (romania)

21:45 Inter vs Parma Sky Sport 1 (Italia) , Sky Calcio 1 / HD , Sky Super Calcio , Al Jazeera Sport +10 , Idman TV , C+ Futbol (Spain) , bTV Action , Digi Sport 2 (romania) , Arena Sport 4 (serbia) , OTE Sport 1 , beIN Sport 1 / HD , Setanta Sports Euro Asia , Sport Plus (russia) , Canal 8 Sport (den) , NTV Plus Futbol / HD , TV4 Sport Xtra HD (swe) , Arena Sport 4 / HD (cro) , BT Sport 1 / HD , Sport TV Live / HD , Fox Sports 2 HD (ned) , Digi Sport 1 (cze/svk) , Canal 9 (norway) , Futbol 2 (ukraine)

22:00 Estudiantes vs Atletico Tigre America

22:00 Malaga vs Osasuna Sport TV2 / HD , Al Jazeera Sport +3 , C+ Liga (esp) / HD , Digi Sport 1 (hun) , OTE Sport 2 , beIN Sport 2 / HD , C More Fotball (nor) / HD , C More Sport (swe) , C More Sport (fin/swe) HD , Digi Sport 2 (svk)

22:00 Monaco vs Ajaccio C+ France , Sport TV1 / HD , Setanta Ireland , Al Jazeera Sport +6 , Viasat Football (Nor) , Arena Sport 3 (serbia) , Digi Sport 3 (romania) , Sport 1 (russia) , TV3 Sport 2 (den) / HD , C+ Family (poland) / HD , Fox Sports (italy) / HD , BT Sport 2 / HD , Futbol 1 (ukraine)

22:00 Ponferradina vs Eibar TeleDeporte , SporKlub 2 / HD

23:15 Boca Juniors vs Gimnasia La Plata TV Publica


520 defa okundu...
Gazeteler
Yerel Gazeteler