Reklam 10 saniye içinde kapanacak. Reklamı geçmek için tıklayın.
Aşk-ı Meram, masal tadında düğün organizasyonu sunuyor

Aşk-ı Meram, masal tadında düğün organizasyonu sunuyor

06 Eylül 2013 Cuma 11:43

Konya rüyaları süsleyen düğünlerle şenleniyor. Aşk-ı Meram Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Özer, Konyayı masal gibi düğünlere kavuşturduk dedi


Yaz mevsiminin sonuna ulaşılan şu günlerde birçok çift tatlı bir telaş içinde. Mutlu bir birlikteliğe adım atmak isteyenlerin kafalarında ise birçok önemli soru var, bunlardan biri de o en özel gün olması hayal edilen düğün gününün nerede gerçekleşeceği ile ilgili. Bu özel günü hayallere uygun duruma  getirmek için Aşk-ı Meram Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Özer büyük özveri ve ciddi bir emek sonucu Aşk-ı Meram’ı hizmete açtı. Konya’da yeni evlenecek çiftlerin, oğulları erkekliğe ilk adımı atacak ailelerin ve mezuniyet coşkusunu yaşayacak gençlerin ilk tercihi olan Aşk-ı Meram hayalleri gerçeğe çeviriyor.
İnsanların mutluluğuna ortak olmanın en büyük hediye olduğunu söyleyen Celalettin Özer Aşk-ı Meram Düğün Saray’ı ile ilgili şunları söyledi: “ Konya’da insanların mutluluklarına şahit olacak bir yer açarken tek bir amacımız vardı; hayalleri gerçek yapabilmek. Çünkü Aşk-ı Meram’a gelen herkes hayatında bir defa tadabileceği mutluluğu en güzel şekilde yaşamak için geliyor. Bize de düşen görev bizi seçen herkese o günü masal tadında yaşatmak.” Bugüne kadar gerçekleştirdikleri organizasyonlardan hep güzel geri dönüşler aldıklarını söylen Özer, “Yaptığımız işlerin beğenilmiş olması bizim için büyük mutluluk. Artık biz de hayallerimize ulaştık, Konya’yı masal gibi düğünlere kavuşturduk” dedi.
ALPER ARIK


698 defa okundu...
Gazeteler
Gazeteler
Düğün Fotoğrafçısı