Reklam 10 saniye içinde kapanacak. Reklamı geçmek için tıklayın.
KYK Bölge Müdürü Atila Çetin oldu

KYK Bölge Müdürü Atila Çetin oldu

31 Ağustos 2013 Cumartesi 12:02

Aylardır boş olan Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) Bölge Müdürlüğü koltuğuna Atila Çetin getirildi


Çetin, 30 Ağustos 2013 tarihili Resmi Gazete'de yayınlanan kararla KYK Bölge Müdürlüğü'ndeki görevine resmen başlamış oldu. Yaklaşık 9 ay önce  eski KYK Bölge Müdürü Osman Yaşar Acet'in merkeze alınmasının ardından aylardır boş olan KYK Bölge Müdürlüğü koltuğuna Atila Çetin oturdu. Karar 30 Ağustos 2013 tarihli Resmi Gazetede yayınlandı. Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın açık bulunan 1'inci derece kadrolu Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü Konya Bölge Müdürlüğü'ne atanan Atila Çetin, daha önce KYK İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı'nda Şube Müdürlüğü görevinde bulunuyordu. Konya’da 6 yıldır Yüksek Öğretim Kredi ve Yurtlar Kurumu Bölge Müdürlüğü yapan Osman Yaşar Acet’in görevi Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından değiştirilmişti. Osman Yaşar Acet, genel müdürlüğün kararı ile başka bir yere atanmak üzere Konya'daki görevinden alınmıştı. KYK Bölge Müdürlüğü'nün koltuğu boş kalmıştı. Koltuk, Atila Çetin ile doldu.
KARAR RESMİ GAZETE'DE ÇIKTI
Gençlik ve Spor Bakanlığından: Karar Sayısı : 2013/602 1 – Açık bulunan 1 inci derece kadrolu ve +3000 ek göstergeli Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü Konya Bölge Müdürlüğüne Atila ÇETİN’in atanması, 657 sayılı Kanunun 76 ncı maddesi ile 2451 sayılı Kanunun 2 nci maddesi gereğince uygun görülmüştür. 2 – Bu Kararı Gençlik ve Spor Bakanı yürütür.
KERİM ATICI

 


7101 defa okundu...
Toplam 1 yorum yapılmıştır.
mustafa - 01 Kasım 2013 Cuma 13:15
HAYIRLI OLSUN
başarılar dilerim genç ve dinamik bir müdürsünüz yalnız osman beyin zamanında takla atan müdürler yemeğine bile gelmediler kötülediler hazıl bey gibi md dikkat

Gazeteler
Gazeteler
Düğün Fotoğrafçısı