Reklam 10 saniye içinde kapanacak. Reklamı geçmek için tıklayın.
Serin ve Man ikilisi tercihte ilk sırada

Serin ve Man ikilisi tercihte ilk sırada

24 Nisan 2012 Salı 11:45

Ceran, Şekercan, Pazarbaşı Gıda, Yörük Nakliyat çekicileri Mandan, treyler seçimini ise Serinden yana kullandı


2012 yılının başında güçlerini birleştiren Serin ve Man, nakliyecilerin gözdesi olmaya devam ediyor.  Türkiye’nin farklı bölgelerinden nakliye hizmeti veren firmalar Serin ve Man ikilisinde buluşuyorlar.  Merkezi Konya’da bulunan Öz inanç Nakliyat Otom. San ve Tic. Ltd. Şti. beş adet Man TGX 18400 beş adet tenteli treyleri Serin Treyler’in merkez fabrikasında düzenlediği törenle teslim aldı. Törene Serin Treyler Yönetim Kuru Üyesi Sayın Recep Serin ve Özinanç Nakliyat Genel Müdürü Hüseyin İnanç, Serin ile eskilere uzanan dostlukları olduğunu belirterek “Man’ın Serin güvencesiyle sunulmasından son derece memnunuz. İnşallah 2012 yılı içerisinde bu yatırımlarımız artarak devam edecek ve çekicide Man’ı treylerde Serin’i tercih etmeye devam edeceğiz” dedi.
NAKLİYAT ŞİRKETLERİ SERİN VE MAN'I TERCİH EDİYOR
Hasan Ceran Nakliyat Pet. San. Tic. Ltd. Şti. de Serin ve Man ikilisini tercih etti. Firma sahibi Hasan Ceran bir adet Man TGX 18400 ve bir adet Serin marka damperli treyleri Serin’in merkez fabrikasında teslim aldı. Şekercan Ulus. Nakliyat İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. ise iki adet Man TGX 18400 ve iki adet Serin tenteli treyler aldı. Yörük Taşımacılık ve Dış Tic.A.Ş. ‘de 1 adet Man TGX 18440 ve bir adet Serin tenteli treyler aldı.
Pazarbaşı Gıda Un ve Yem Paz. San. Tic. Ltd. Şti.de filosuna üç adet Man TGX 18440 ile üç adet Serin damperli treyler kattı. Firma Filo sorumlusu Veysel Yeke araçları teslim alırken şunları söyledi: “Çekici ve treyleri aynı yerden almak bizler için önemli. Serin gibi güvenilir bir firma ile iş yapmaktan dolayı son derece memnunuz.” Serin Treyler Yönetim Kuru Üyesi Recep Serin ise teslimatla ilgili olarak yaptığı açıklamada “Serin olarak firmalarla uzun soluklu işbirliği ve dostluk kuruyoruz. Her geçen gün işbirliği yaptığımız firma sayısı artıyor. Bu işimizi doğru yaptığımızın göstergesi. Asıl önemlisi ise bize güvenen müşterilerimizin güvenini boşa çıkarmamak” dedi.
HABER MERKEZİ

1556 defa okundu...
Gazeteler
Gazeteler
Düğün Fotoğrafçısı