Reklam 10 saniye içinde kapanacak. Reklamı geçmek için tıklayın.
NT Selçuklu Şubesi hizmete girdi

NT Selçuklu Şubesi hizmete girdi

12 Mart 2011 Cumartesi 17:34

Sekiz ülkede toplam 128 mağazaya ulaşan NT, Selçuklu şubesini de açtı. NT, kitapla buluşma noktalarınız sloganıyla kitap ve kırtasiye ürünleri müşterileriyle buluşturuyor


Nil-Tuna (NT) Mağazaları, yeni kurulan 9, yenilenen 10 mağazasını dün düzenlenen törenle toplu olarak açtı. Bu mağazalardan biri de NT Selçuklu şubesi oldu. Açılışla birlikte 3 kişiyi otomobil, 12 kişiyi notebook, 120 kişiyi de mp4 çalar sahibi yapacak 12. yıl kampanyası da başlatıldı. sekiz ülkede toplam 128 mağazaya ulaşan NT, ‘kitapla buluşma noktalarınız’ sloganıyla kitap ve kırtasiye ürünleri müşterileriyle buluşturuyor.
Selçuklu şubesinin açılışına Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Konya Milletvekilleri Ayşe Türkmenoğlu, Harun Tüfekçi, Orhan Erdem, Konya İl Müftüsü Şükrü Özbuğday, AKTİSAD Başkanı Ali Akın ve çok sayıda davetli katıldı. Toplu açılış töreninde Sakarya Serdivan, Manisa Akhisar, İstanbul Fetih Koleji, İstanbul Burç Koleji, Tekirdağ, Gaziantep Sanko Park, Ankara Polatlı, Erzurum Palandöken şubeleri de törenle açıldı. Ayrıca Gürcistan, Azerbaycan, Kazakistan, Arnavutluk gibi ülkeler ile bazı şehirlerde yenilenen 10 NT mağazası da yeniden hizmete girdi.
NT Selçuklu Şubesi Müdürü Hüseyin Çağlar, 36 mağazayla faaliyetine başlayan NT’nin Türkiye’nin uluslar arası tek kitapevi markası olduğunu belirtti. Yurt içinde 111, yurt dışında 17 olmak üzere toplam 128 mağaza ile 8 ülkede hizmet vereceklerini dile getiren Çağlar, “Kitap, kırtasiye ve teknoloji konseptiyle eğitimin ve kültürün destekçisiyiz. NT, bünyesinde çalışan bini aşkın personeli ile ekonomik anlamda da önemli bir istihdam gücünün temsilcisi konumundadır” dedi. NT olarak bazı mağazalarda çocuk gelişimi uzmanları istihdam ettiklerini anlatan Çağlar, “Çocukların ihtiyacı olan doğru kitapları sunmayı amaçlıyoruz. Türkiye’de nüfusu 50 binin üzerinde olan her yere sorumluluk sahibi bir mağazacılık anlayışını götürmeyi hedefliyoruz. Yılda yaklaşık 7 milyon kitabı okuyucu ile buluşturuyoruz” diye konuştu. 2010 yılında ‘Tüm tüketicilere tavsiye ediyoruz’ belgesi aldıklarını belirten Çağlar, aynı yıl ‘Altın Marka Ödülü’nü aldıklarını ifade etti.
Ali Arslan

1788 defa okundu...
Gazeteler
Gazeteler
Düğün Fotoğrafçısı