Reklam 10 saniye içinde kapanacak. Reklamı geçmek için tıklayın.
Prestij konutları 2. etap’a iddialı başladı

Prestij konutları 2. etap’a iddialı başladı

05 Mart 2011 Cumartesi 18:04

Güvensan Gıda Tarım İnşaat Sanayi Rixos Otelde düzenlediği toplantıda basına Prestij Konutlarının 2. etap çalışmaları hakkında bilgi verdi.


Güvensan yönetim üyelerinin katıldığı kahvaltılı basın toplantısında Prestij Konutlarının 1. etap çalışmalarının tamamlandığı ve yüzde 90’ının da dolduğu söylendi. Prestij Konutları için yoğun bir talep olduğunu belirten Güvensan Yönetim Kurulu Üyesi Nazmi Burak Güvenek, Prestij Konutlarının 2. etabına başladıklarını ifade etti. 16 bin 765 metrekare üzerine inşa edilen Prestij Konutlarının modern bir yapı olduğunu belirten Güvenek, “Konutların içinde alışveriş merkezi, restoran, spor salonu, tenis, basketbol, voleybol sahası, bisiklet parkuru gibi geniş bir sosyal alan bulunmakta. Ayrıca sitenin yüzde 75’i yeşil alanlardan oluşmaktadır” dedi. Güvenek, konutların vatandaşlara çok geniş seçenekler sunduğunu vurgulayarak, “Konya'nın gelişen, gözde yerleşim bölgesinde, geleceğin yeni yaşam anlayışı ile şekilleniyor. Modern mimarisi, yüksek yaşam kalitesi, güvenilir sağlam yapısı ve sosyal aktiviteleri ile Konya’nın yeni değeri Prestij Residences, ailenize huzur ve güven dolu bir yaşam sunmak üzere yükseliyor.
2+1'den 5+1'e kadar, tam 9 farklı daire seçeneği ıle her türlü aile yapısına ve yaşantısına tam anlamıyla hitap ediyor” diye konuştu. Güvenek, konutların satışlarında peşin, taksitli ve vadeli ödeme kolaylıklarının da sağlandığını belirterek, bu fırsatın kaçırılmaması gerektiğini söyledi. Tanıtım toplantısının ardından Prestij Konutlarının 2. etap çalışma alanı basın mensuplarına gezdirildi.

7552 defa okundu...
Gazeteler
Gazeteler
Düğün Fotoğrafçısı