Reklam 10 saniye içinde kapanacak. Reklamı geçmek için tıklayın.
Cengiz Acar Mimarlık fuarda yoğun ilgi gördü

Cengiz Acar Mimarlık fuarda yoğun ilgi gördü

11 Nisan 2010 Pazar 18:33

15 yıldır yapı sektöründe faaliyet gösteren ve müşteri memnuniyeti ile özgün mimariyi oluşturmayı temel değer olarak kabul eden Cengiz Acar Mimarlık, TÜYAPın düzenlediği Yapı Fuarında açtığı standında animasyon film çalışmalarıyla yoğun ilgi gördü.


Firma sahibi Cengiz Acar animasyon film hizmetleriyle bir ilke imza attıklarını ifade ederek, modern mimariye uygun özgün projeler üretmeye gayret gösterdiklerini söyledi.
“Yaptığımız çalışmalarda sektörde hep bir adım önde olma gayreti içerisindeyiz. Bunun için yapmış olduğumuz binaların sadece üç boyutlu sunumunu değil, animasyon filmlerini de yapmaktayız” diyen Cengiz Acar, şöyle konuştu: “Animasyon film hizmetini üç mimar bir uzay mühendisi ve altı teknik ressamdan oluşan ekibimizle sunmaktayız. İç Anadolu’da animasyon film hizmetini sunan tek ofis olarak faaliyet göstermekteyiz. Animasyon film sektörü tüm dünyada çok önemli bir yer tutmaktadır. Bunun sebebi ise projelerin yapım aşamasında satışa sunulmasıdır. Projelerin animasyon filmleri ise bu aşamada müteahhit firmaya çok büyük destek sağlamaktadır. Tüm çalışmalarımız, sürekli güncellenmek suretiyle web sitemiz www.cengizacarmimarlik.com adresinde yayınlanmaktadır.” 

6730 defa okundu...
Gazeteler
Gazeteler
Düğün Fotoğrafçısı