Reklam 10 saniye içinde kapanacak. Reklamı geçmek için tıklayın.

Anasayfa »

SAĞLIK

Terlemeye botokslu çözüm!
Hava sıcaklığının artmasıyla daha belirgin hale gelerek insanları hem fiziksel hem de ruhsal yönden rahatsız etmeye başlayan koltuk altı terlemesi, botoksla kabus olmaktan çıkıyor.
Uzmanından zayıflama formulü
Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi Diyetisyeni İrem Yıldıran, zayıf kalmanın püf noktalarını açıkladı.
Tırnak mantarını dert etmeyin
Dermatoloji Uzmanı Dr. Ata Nejat Ertek, tırnak mantar hastalığının ağrı gelişimi, başka enfeksiyonlara yol açması ve bulaşıcı olması nedeni ile ciddi bir sağlık sorunu oluşturduğunu belirtti.
Metropol insanlarını bekleyen büyük tehlikeye karşı Cold Press Chia Tohumu Yağı
Metropol insanının tüm özelliğini taşıyorsanız yani masa başında uzun saatler geçiriyorsanız, beslenmenize dikkat edemiyor, yüksek kalorili besleniyorsanız ve yoğun stres altındaysanız...
Göz sağlığı için pratik bilgiler!
Göz sağlığı bütün hayat kalitesini etkileyen ve son derece önemli bir durum. Ama gözlerimizle ilgili ne kadar bilgiye sahibiz? Göz sağlığımız için nelere dikkat ediyoruz?
Hamilelikte tuza dikkat!
Op. Dr. Hüseyin Mutlu, hamilelik esnasında tuz ve şeker tüketiminde önem verilmesi gereken konular hakkında bazı önemli bilgiler verdi.
Eğer şeker hastasıysanız…
Göz Hastalıkları Uzmanı Op.Dr.Şeyda Atabay, şeker hastalığı olanlarda gözlere dikkat edilmesi gerektiğini belirti.
Kız bebek anneleri dikkat!
Kız bebek aksesuarları sevimlilikleriyle aklımızı başımızdan alıyor. Ancak çok yaygın kullanılan aksesuar 14 haftalık bir bebeğin boğularak ölmesine neden oldu.
Bebeğinizi diş çıkarırken bunu yapan!
Bebekler ilk altı aylık dönemden sonra ateş, halsizlik, huysuzluk ve salya akıntısı gibi sıkıntılar yaşadığı kabus dolu günlere geçiş yapabiliyor.
Kan şekeri düşünce ne yapılmalı?
Halsizlik, birden ter boşalması, baş ağrısı ve dönmesi...Bunlardan herhangi birine sahipseniz kan şekeriniz düşmüş olabilir. Peki, kan şekeri düşünce ne yapılmalı?
Fiyatı dudak uçuklattı!
Çanakkale denizinde ağlara takılan dev orkinos 2 bin 500 liraya satıldı.
Saç kıran problemine dikkat
Saç kıranın hem erkek hem de bayanlarda görülen hoş olmayan genellikle olduğu bölgede yuvarlak bozuk para büyüklüğünde meydana gelen ve parlak yapısıyla kıl köklerini etkisine alıp olduğu bölgedeki...
Baharda beslenmeye dikkat
Özel Hatem Hastanesi Beslenme ve Diyet Uzmanı Saadet Tayşi, bahar mevsiminde sağlıklı kilo verme ve beslenmenin püf noktalarını anlattı.
Bir annenin çaresizlik gözyaşları
Sakarya’da, 10 binde bir görülen SMA hastalığına yakalanan 6.5 aylık oğlunu 3 aydır kucağına alamayan anne 561 bin dolar tutan ilaçlar için gözyaşları içinde yardım istedi.
Alerjiyi basite almayın
Bahar aylarının gelmesiyle birlikte genellikle gözlerde hafif kızarma, burunda akıntı ve peş peşe gelen hapşırma krizleriyle sık sık karşılaşıldığını bildiren...
Türk kası tarih oluyor
Vücudun belirli bölgelerinde stoklanan yağların sağlığı tehdit ettiğini belirten uzmanlar, karın ve bel bölgesindeki yağları lazer liposuction ile eritmenin mümkün olduğunu söyledi.
Böbreklerinizi bitiriyor!
Prof. Dr. Murat Tuncer, günlük hayatta yaptığımız ve yavaş yavaş böbrek sağlığına ciddi zararlar veren 7 davranışı açıkladı...
Öğlen 3'ten sonra...
Sizler için derlediğimiz uyku kalitenizi arttıracak, doğruluğu bilimsel olarak kanıtlanmış, 9 maddeyi uygulayarak sizler de artık uyku kalitenizi kolayca arttırabilirsiniz.
Kırmızı eti tek tüketmeyin!
Uzmanlar, çok miktarda et tüketiminin sağlığa zararlı olduğunu ve etin mutlaka yeşil yapraklı sebze ile tüketilmesi gerektiğini söyledi.
20'likler çenenizi bozmasın!
Adı her ne kadar '20 yaş dişi' olsa da, daha ileri yaşlarda da çıkmaya çalışan, kişiye acı veren dişler büyük sorun yaratıyor.
[1]  2  3  4  5  6  7  8  9      
Gazeteler
Gazeteler
Düğün Fotoğrafçısı