Anasayfa »

DÜNYA

Japonya'dan Filistin'e büyük destek
Japonya'nın, Birleşmiş Milletler Filistinli Mültecilere Yardım Kuruluşuna (UNRWA) 28,4 milyon dolar bağışta bulunduğu bildirildi.
Efsanevi boksörün oğluna gözaltı!
Efsanevi boksör Muhammed Ali'nin oğlu Muhammed Ali Jr.'ın Miami'daki Havalimanı'nda gözaltına alınıp "Müslüman mısın" denilerek 2 saat sorgulandığı ortaya çıktı.
İsrail AP heyetini Gazze'ye sokmadı
İsrail, Avrupa Parlamentosu'ndan (AP) beş kişilik heyetin Gazze Şeridi’ne girişine izin vermedi.
Gerilen ilişkilerden sonra ilk ziyaret
ABD Dışişleri Bakanı Rex Tillerson ve İç Güvenlik Bakanı John Kelly, ABD Başkanı Trump’ın ‘sınıra duvar’ vaadi nedeniyle ilişkilerin gerildiği Meksiya’ya gitti.
Pakistan'ta terör saldırısı: 4 ölü
Pakistan'ın kuzeybatısındaki Çarsadda kentinde bulunan yerel mahkemeye düzenlenen intihar saldırısında ilk belirlemelere göre aralarında avukatların da olduğu 4 kişi hayatını kaybetti.
Ruslar Irak'ta keşif sondajı başlattı
Rus petrol şirketi Rosneft’in Irak’taki ilk keşif sondajına başladığı bildirildi.
Trump'ın bir aylık harcaması belli oldu!
Donald Trump ve ailesinin bir aylık tatil masrafları eski Başkan Barack Obama'nın bir yıllık harcamalarını geçti.
Trump'ın ilk ayı 'sancılı' geçti
ABD tarihinin en sıra dışı başkanlarından Trump'ın Oval Ofis'teki ilk ayına, 7 Müslüman ülke vatandaşlarına vize yasağı, Meksika sınırına duvar, medya ile "şiddetli geçimsizlik" ve...
Lavrov'dan cevap: "Kırım bizim"
Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, New York Times gazetesinde yer alan Rusya, Kırım'ı Ukrayna'dan kiralayabileceği maddesine cevap verdi.
ABD Başkanı Donald Trump'tan ırkçı söylem
ABD Başkanı Donald Trump, Amerikalılara iş imkanı sağlamak için elinden gelen her şeyi yapacağını belirterek, “Amerika’da Amerikalıların elleri tarafından üretilen ürünler istiyoruz.” dedi.
FETÖcüler kaçmak için Makedonya'yı kullanıyor
15 Temmuz darbe girişiminin ardından Türkiye'den kaçmak için yollar arayan FETÖ mensupları, Batı Balkanların giriş kapısı konumundaki Makedonya'yı da tercih ediyor
ABD'ye 'etten duvarlı' protesto
Meksika'da yüzlerce kişi, ABD Başkanı Donald Trump'ın iki ülke arasına duvar inşa etme planını "etten duvar" örerek protesto etti.
Fransa'daki polis şiddetine tepki
Fransa'nın Londra Büyükelçiliği önünde toplanan sivil toplum kuruluşu üyeleri, Paris'te yaşanan olayla ilgili açığa alınan 4 polisin hapsedilmesini istedi.
"Bağımsız" Kosova 9 yaşında
Kosova'nın Sırbistan'dan ayrılarak bağımsızlığını ilan ettiği 17 Şubat 2008 tarihinde dünyaya gelen ve bu nedenle Arnavutçada bağımsızlık anlamına gelen "Pavaresia" adı verilen kız çocuğu bugün ülkesi
ABD'de bürokrasi savaşı!
Yeni başkan Trump, sızdırmalar konusunda Obama döneminden kalan bürokratik yapıyı suçluyor
Putin’den ABD’ye iş birliği sinyali!
Rusya Devlet Başkanı Putin, Rusya ile ABD özel servislerinin arasındaki işbirliğinin yeniden kurulmasının Moskova ve Washington’un karşılıklı çıkarlarına olacağını söyledi.
ABD'de 100 yıllık anlaşma bozuldu
ABD Bankalar Birliği’nin 12 üyesi, ABD Merkez Bankası`na temettüde haksız indirim nedeniyle dava açtı.
Putin NATO'yu provokasyonla suçladı
Rusya Devlet Başkanı Putin, NATO'nun Rusya'yı sürekli olarak "provoke ettiğini" savunarak "Bizi bir çatışmanın içine çekmeye çalışıyorlar." dedi.
Arakan'da operasyonlar bitti
Myanmar ordusunun, ekim ayında Arakan eyaletinde (Rakhine) sınır karakollarına düzenlenen saldırıların ardından başlattığı operasyonların sona erdiği bildirildi.
ABD'de göçmenlere operasyon: 600 gözaltı
ABD Göçmenlik ve Gümrük Muhafaza Bürosu, son bir haftada düzenlenen operasyonlarda 11 eyalette 600 göçmenin gözaltına alındığını bildirdi.
[1]  2  3  4  5  6  7  8  9      
Gazeteler
Gazeteler
Düğün Fotoğrafçısı